Підсумки другого ігрового дня Чемпіонату України 2024 у Черкасах!

Підбиваємо підсумки другого ігрового дня на Чемпіонаті України 2024 у Черкасах!

У групі «Б» свою другу перемогу здобули футболісти «Артур Мьюзік», які розгромили ФК «Молодіжне» 10:4. Команди порадували глядачів яскравим та результативним пляжним футболом, забивши на двох аж чотирнадцять м’ячів. Проте, клас музикантів протягом гри не викликав сумнівів, а рівненську команду похвалимо за сміливість – забити чотири голи міцному «АМ» не всім вдається і не в кожному матчі.

Чемпіонат України 2024. Група «Б». 2 тур
Молодіжне (Рівненська обл.) - Артур Мьюзік (Київ) - 4:10 (2:5, 2:2, 0:3)
Голи: К.Корольчук (6'), А.Панкевич (2',19'), М.Крейч (24') – А.Неруш (4',9'), С.Максимець (3',19'), О.Самойленко (11'), І.Левченко (8'), С.Степаненко (15'), Т.Листопад (26',34')

В іншому матчі групи «Б» «Вибір» після поразки в першому турі розтрощив ФК Запоріжжя 9:2. Команда з Дніпра була вже більш зіграніша, ніж на старті, тому результат нікого не повинен дивувати. Хет-триком у складі переможців відзначився легіонер з Молдови Петру Попеску, ще два голи додав Дмитро Войтенко. У запорізької команди дубль оформив Дмитро Єсаулов, який святкував у четвер свій День народження!

Вибір (Дніпро) – ФК Запоріжжя – 9:2 (4:1, 1:0, 4:1)
Голи: П.Попеску (4',6',32'), Д.Войтенко (3',22'), Д.Дуков (7'), М.Кочмаров (25'), П.Білоус (34'), Н.Попов (36') – Д.Єсаулов (3',36')

Турнірне становище у групі «Б»:
1.Артур Мьюзік – 2 матчі/6 очок/15-6 різниця м’ячів
2.Вибір – 2/3/11-7
3.ФК Запоріжжя – 2/3/8-12
4.Молодіжне – 2/0/7-16

***

У групі «А» відбулось столичне дербі та повторення фіналу чемпіонату Києва цього сезону - «Альтернатива» грала проти НЦ Бічсоккер. Максим Хижняк на 4-й хвилині вивів НЦ вперед ударом зі штрафного, але Олег Сіренко та Олександр Пославський дали перевагу «Альті» ще до першой перерви. Дивно, але надалі команди не забивали у двох наступних таймах, тож хлопці Миколи Костенка очолили турнірну таблицю з двома перемогами.

Чемпіонат України 2024. Група «А». 2 тур
НЦ Бічсоккер (Київ) - Альтернатива (Київ) – 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Голи: М.Хижняк (4') - О.Сіренко (7'), О.Пославський (9')

В іншому матчі групи «А» черкаський «Карбон» не мав проблем із вінницькою командою «Орлівка» - 10:5. Це був найрезультативніший матч чемпіонату, який порадував чисельних вболівальників на трибунах. У тріумфаторів відзначимо двох авторів хет-триків – Сергія Дєдова та Владислава Коваленка. Ця перемога дає змогу «Карбону» поборотися за півфінал!

Орлівка (Вінниця) – Карбон (Черкаси) - 5:10 (2:3, 1:4, 2:3)
Голи: К.Міранда (2'), М.Яськов (10',21'), М.Ганжа (9',29') – С.Дєдов (7',13',32'), В.Коваленко (17',24',29'), Н.Пуш (10'), М.Скоров (14'), Б.Вінніченко (27'), Б.Бондаренко (32')

19:00 Молодіжне – Вибір

Трансляції матчів третього ігрового дня - на Ютуб-каналі BEACHSOCCER UKRAINE за цим посиланням: