Підсумки третього ігрового дня Чемпіонату України 2024 у Черкасах!

Підбиваємо підсумки третього ігрового дня на Чемпіонаті України 2024 у Черкасах, після якого завершився груповий раунд і визначилися півфінальні пари!

У групі «А» столична «Альтернатива» розбила вінницьку «Орлівку» 8:0 та з першого місця вийшла у півфінал. Гра киянам давалася легко, а Руслан Козюра оформив хет-трик (міг забити і більше), дублем відзначився Максим Войток. Єдине розчаруання – на цьому чемпіонаті вже не зіграє Олег Будзько, який отримав напередодні травму.

Чемпіонат України 2024. Група «А». 3 тур
Альтернатива (Київ) - Орлівка (Вінниця) – 8:0 (1:0, 3:0, 4:0)
Голи: Р.Козюра (22,27,28), М.Войток (30,31), О.Сіренко (9), А.Росс (23), Д.Кунцевич (24)

В іншому матчі групи «А» вирішувалася доля другого місця. Багато хто прогнозував легку перемогу НЦ Бічсоккер над місцевим «Карбоном», проти черкаська команда ледь не створила сенсацію – після двох таймів вона вигравала 3:2! Одначе у третій дванадцятихвилинці кияни зіграли дуже потужно та забили тричі. Таким чином, команда Максима Назаренка виборола другу перепустку у півфінал від групи «А».

Карбон (Черкаси) - НЦ Бічсоккер (Київ) – 3:5 (1:2, 2:0, 0:3)
Голи: С.Мачульський (12), В.Дєєв (17), С.Вовченко (19) – А.Євдокимов (10,25), Н.Левченко (12), К.Турку (27), Д.Ярмак (32)

Турнірне становище у групі «А»:
1. Альтернатива – 3 матчі/9 очок/17-4 різниця м’ячів
2. НЦ Бічсоккер – 3/6/15-8
3. ФК Карбон Черкаси – 3/3/16-17
4. Орлівка – 3/0/9-27

***

У групі «Б» свою третю перемогу здобули футболісти «Артур Мьюзік», які покуражилися в матчі проти ФК Запоріжжя – 12:1! Єдиний гол запоріжців, який провів Дмитро Єсаулов, викликав шалені емоції на трибунах стадіону, бо всі розуміли, що сили на сьогодні (м’яко кажучи) не дуже рівні.

Чемпіонат України 2024. Група «Б». 3 тур
Артур Мьюзік (Київ) – ФК Запоріжжя - 12:1 (4:0, 4:0, 4:1)
Голи: Д.Крохмалюк (9,22,32), І.Левченко (24,35), О.Самойленко (7), А.Потапов (14), С.Степаненко (19), С.Тимошенко (23), Д.Масальов (28), М.Сягровський (30), Т.Листопад (33) – Д.Єсаулов (34)

В іншому матчі групи «Б» «Вибір» та ФК Молодіжне боролися за другу перепустку у плей-офф, і інтрига таки була! На 32-й хвилині рівненська команда програвала 0:2, але скоротила відстань до мінімума завляки пенальті, який реалізував Віктор Чудля! Залишалося ще чотири хвилини, щоб врятувати гру, але гол Павла Білоуса наприкінці зустрічі поховав ці надії дебютантів чемпіонату України. «Вибір» вийшов до півфіналу з другого місця, де зіграє проти столичної «Альтернативи» (15:00). В іншому півфіналі (16:15) на вболівальників очікує київське дербі «Артур Мьюзік» - НЦ Бічсоккер!

ФК «Молодіжне» (Рівненська обл.) - Вибір (Дніпро) – 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)
Голи: В.Чудля (32-пен.) - Н.Гарановши (3), Д.Романюк (9-а.г.), П.Білоус (35)

16:15 Артур Мьюзік - НЦ Бічсоккер

Трансляції матчів четвертого ігрового дня - на Ютуб-каналі BEACHSOCCER UKRAINE за цим посиланням: