«Артур Мьюзік» - чемпіони України з пляжного футболу 2024!

У фінальному матчі кияни здолали «Вибір» 4:2. Голкіпер збірної Молдови Ніколає Гарановши вивів дніпровську команду вперед дальнім ударом на 4-й хвилині. Але хлопці Віталія Сидоренка в першому таймі завдяки голу Ігоря Левченка зрівняли результат - 1:1.

У другому таймі Дмитро Крохмалюк та Тимофій Листопад дали столичним перевагу +2, а неймовірний гол зі штрафного Сергія Степаненка у третій дванадцятихвилинці остаточно дав зрозуміти, хто стане чемпіоном. Гол на останній хвилині Петру Попеску вже не зміг завадити «Артур Мьюзік» здобути друге чемпіонство України в історії (перше було у далекому 2013-му році).

Чемпіонат України 2024. Чоловіки.
м.Черкаси (неділя, 25.08.2024). ФІНАЛ.

"Вибір" (Дніпро) - "Артур Мьюзік" (Київ) - 2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Голи: Н.Гарановши (4), П.Попеску (36) - І.Левченко (6), Д.Крохмалюк (21), Т.Листопад (24), С.Степаненко (35)

Найкращим тренером було визнано Віталія Сидоренка - на нагородження він покликав Андрія Неруша, з яким готував команду в цьому сезоні. Найкращим голкіпером було визнано Ніколає Гарановши, найкращим бомбардиром став форвард «АМ» Ігор Левченко, приз «Легенда пляжного футболу» передадуть Андрію Євдокимову, а MVP чемпіонату 2024 заслужено був визнаний Сергій Тимошенко, який провів просто неймовірний сезон!

Дякуємо Черкасам за фантастичний прийом, дякуємо командам за баталії на піску. Слава Україні та шана ЗСУ!