ЗБІРНА УКРАЇНИ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ - НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ-2021!

Збірна України у чвертьфіналі європейського відбору до Чемпіонату Світу-2021 перемогла Швейцарію 6:5 та здобула перепустку на Мундіаль!

Команди розпочали дуже "весело" - на третій хвилині Ярослав Заворотний виконав красивий удар боковими ножицями і відкрив рахунок.

За хвилину його трюк повторив Юрій Щериця, який також пробив ножицями у девятку воріт біло-червоних. Швейцарці відповіли швидко - Борер скоритив відстань на п'ятій хвилині. Дмитро Войтенко наприкінці першого тайму завдяки бісіклеті і рикошету від піску зробив рахунок 3:2 на нашу користь. Але за хвилину Станковіч зі штрафного знову наблизив свою команду до української - 2:3.

У другому таймі свою майстерність зі штрафного вже продемонстрував Щериця, який оформив дубль. Надалі дублем відзначився і Войтенко, який головою переправив м'яч під поперечину воріт суперників. За кілька секунд до другої перерви результативним став ще один штрафний - Ходел пробив у кут воріт Андрія Неруша - 3:5.

На початку трутього тайму Станковіч забив бісіклетою і до мінімуму скоротив відстань. Українці не знітилися і за три хвилини Щериця вдало зіграв на добиванні - 6:4!

Швейцарці тиснули - на 33-ій хвилині голкіпер Еліотт відзначився ударом у дев'ятку. Але в останні хвилини хлопці Миколи Костенка зіграли надійно, а наш голкіпер Андрій Неруш здійснив наприкінці неймовірний сейв - у підсумку українці здобули перепустку на Мундіаль!

Фінальна частина Чемпіонату Світу з пляжного футболу 2021 року пройде у Москві з 19 по 29 серпня.

Чемпіонат Світу з пляжного футболу-2021, відбірний етап.

Назаре (Португалія), 25.06.2021

Україна - Швейцарія - 6:5 (3:2, 2:1,1:2)

Голи: Заворотний (3), Щериця (4, 16, 29) Войтенко (9, 19), - Борер (5), Станковіч (10, 26), Ходел (24), Еліотт (33)