Євроліга-2022. Жінки. Україна мінімально поступилася Англії 3-4

Жіноча збірна України з пляжного футболу мінімально поступилася збірній Англії 3:4, хоча дала повноцінній бій одному з лідерів світового жіночого бічсоккеру.

У середині першого тайму рахунок відкрила Юлія Костюк (Дударчук), яка неймовірним ударом зі штрафного поцілила під поперечину воріт суперниць. Згодом, могла зі штрафного відзначитися і Мирослава Випасняк, проте пробила у голкіпера збірної Англії. А на 9-ій хвилині після дальнього удару нашого капітана Юлії Дехтяр м’яч у власні ворота зрізала Кеті Джеймс - 2:0!

Англійські футболістки скоротили відстань на початку другого тайму після класного удару у дев’ятку від Ребеккі Баррон – 1:2. А за чотири хвилини голкіпер збірної Англії Ханна Хотон пробила від своїх воріт і Ірина Славич помилилася, випустивши м’яч у власні ворота – 2:2. А ще за пару хвилин знову дальній удар від Хотон завершився сейвом Славич, проте Дехтяр випадково переправила м’яч у наші ворота. Славич відповіла через дві хвилини дальнім ударом і зрівняла рахунок – 3:3. Але англійки завдяки Венді Мартін знову вийшли вперед – 4:3!

Дивно, але у третій дванадцятихвилинці голів команди не забивали, тож Англія у підсумку здобула мінімальну перемогу. А нашим дівчатам – великий респект за таку гру! У суботу, 2 липня о 15:45 за київським часом Україна у другому турі Євроліги 2022 зіграє проти команди Іспанії.