Євроліга-2022. Чоловіки. Україна поступилася Італії 3-5

Збірна України поступилася у своєму другому матчі на етапі Євроліги-2022 у Назаре збірній Італії з рахунком 3:5, хоча все могло розвернутися і навпаки…

Першими відзначилися суперники – українці на 8-ій хвилині не встигли закрити Зурло, який красивим ударом в один дотик вразив наші ворота. Але ще до перерви дальній удар нашого голкіпера Андрія Неруша (завдяки рикошету) досяг цілі – 1:1!

У другому таймі гра на зустрічних курсах продовжилася. У середині основного часу супер-шанс був у Войтенка, який вийшов сам на сам із голкіпером Італії, але пробив вище воріт. А за хвилину Дмитро вже помилився біля власних воріт, виконавши пас Нерушу в недодачу. Цим скористався Горі, який знову вивів італійців вперед – 1:2. А за кілька хвилин Горі красиво «підмалював» фол від Войтенка, і арбітр вилучив гравця збірної України, призначивши пенальті. Щоправда, Горі «точку» не реалізував, влучивши у поперечину воріт. Наші відбилися з трьома польовими гравцями, а на останній секунді тайму навіть могли забити, проте м’яч після пострілу Неруша влучив у поперечину, а потім у лінію воріт.

Проте вже на першій хвилині третьої дванадцятихвилинки Юрій Щериця сам заробив штрафний і майстерно його реалізував – 2:2! Згодом Горі фірмовою бісіклетою реабілітувався перед своїми вболівальниками за незабитий пенальті – 2:3. Наші тисли, але забити вдалося після того, як команда перейшла на гру з п’ятим польовим – у воротарській футболці вийшов Олександр Корнійчук. Він розпочав гольову атаку, яку завершив Андрій Борсук – 3:3. Але за дві хвилини до завершення основного часу ми не закрили Джиордані, який після пасу Горі знову дав перевагу «Скуадрі Адзуррі» - 3:4. Одразу ж Корнійчук повернувся п’ятим польовим, проте після його удару м’яч влучив у спину Дженовалі і залетів у наші ворота.

У підсумку – 3:5, Україна поступилася у стартових двох турах Євроліги-2022, а наступні два матчі ми проведемо вже на початку вересня в Італії. Там українці зіграють проти Азербайджану та Німеччини, а потім візьмуть участь (за підсумками групового етапу) у стикових матчах.