Україна 7-5 Туреччина: розпочали з перемоги відбір до ЧС-2021

Збірна України вдало розпочала відбір до Чемпіонату Світу-2021, перегрваши у понеділок команду Туреччини 7:5.

Українці здорово розпочали і до 16-ої хвилини були попереду 4:1 завдяки дублю Олега Зборовського та голам Юрія Щериці і Дмитра Медвідя. Але впродовж наступних десяти хвилин турки змогли зрівняти результат. Наш капітан Ігор Борсук неймовірно красивим ударом боковими ножицями знову вивів вперед нашу команду, але ж суперники не здавалися, і ще одного разу зрівняли рахунок - 5:5.

Клас хлопців Миколи Костенка не викликав сумнінів, і у середині третього тайму Олег Зборовський оформив хет-трик, а крапку у поєдинку поставив Дмитро Медвідь, який чітко реалізував штрафний.

Україна набирає перші три очки у групі, і у вівторок о 16:00 зіграє в рамках другого туру проти команди Казахстану.

Відео-запис матчу Україна 7-5 Туреччина: