У Дніпрі урочисто відкрили будівництво стадіону пляжних видів спорту!

У Молодіжному парку Новокодацького району Дніпра відбулося урочисте відкриття будівництва стадіону пляжних видів спорту!

У заході взяли участь заступники міського голови Михайло Лисенко та Олександр Шикуленко, депутат міської ради Дніпра Каміль Примаков, віце-президент Асоціації пляжного футболу України Андрій Кунцевич, голова міської асоціації футболу Віктор Андрухів і народний депутат України Іван Куліченко. Останній розповів про важливість такого стадіону для міста.

«У нас в місті є своя команда "Вибір", яка постійно бере участь в Чемпіонаті України з пляжного футболу і два рази ставала чемпіоном країни. Але зараз їй ніде грати, тому збіглися всі обставини», зазначив колишній глава Дніпра.

Гості заходу урочисто заклали першу частину конструкції майбутнього стадіону.

Будувати стадіон будуть не тільки за рахунок міського бюджету, а й завдяки субвенції від держави (близько 3-х мільйонів гривень). Уже в червні наступного року тут планують провести перший спортивний захід, а в кінці літа на ньому пройде Суперфінал Чемпіонату України з пляжного футболу.

Навесні планується провести благоустрій пляжної зони поруч зі стадіоном, а сам стадіон зможуть відвідувати всі бажаючі. Відзначимо, що на арені зможуть проходити змагання не тільки з пляжного футболу, а й з пляжного волейболу, пляжного гандболу, футволею. А в майбутньому, коли придбають спеціальне покриття, то і по футзалу, тенісу, баскетболу.

Відзначимо, що ідея створення багатофункціональних стадіонів для пляжного футболу та інших видів спорту народилася півтора роки тому. Завдяки ініціативі та підтримці президента ФФУ Андрія Павелко та подальшої тісної роботи менеджменту Асоціації пляжного футболу України з депутатами Бюджетного комітету Верховної ради України цей проект розвивався. На черзі Івано-Франсківськ. Ці стадіони - частина програми ФФУ по реанімації футбольної інфраструктури України 2015-2020.

Додамо, що в кінці урочистої церемонії відкриття нової арени дніпровським школярам і вихованцям спортивних шкіл були вручені сувенірні м'ячі з автографами гравців збірної України - переможців Євроліги з пляжного футболу-2016.

Прес-служба АПФУ

Фото: informator.dp.ua
 

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3124
2 Бразилія 2911
3 Італія 2733
4 Росія 2715
5 Іспанія 1605
... ...... ...
18 Україна 625

Календар 2021

Євроліга (відбірний етап)
17.06 - 20.06.2021 (Назаре, Португалія)

Європейська кваліфікація до ЧС-2021
21.06 - 27.06.2021 (Назаре, Португалія)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2021 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204