Склад збірної України на поїздку до Японії!

 

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Микола Костенко оголосив склад команди, яка на початку жовтня візьме участь у двох товариських матчах в Японії.

Воротарі: Андрій Неруш («Гріффін»), Тарас Коваленко (NC Beachsoccer)

Універсали: Олександр Корнійчук, Максим Войток, Дмитро Медвідь (усі — «ВІТ»), Дмитро Войтенко, Ярослав Заворотний, Андрій Пашко, Ігор Левченко, Тимофій Вербицький (усі — «Альтернатива»), Андрій Борсук («Артур М'юзік»), Олег Щитник (NC Beachsoccer).

Звертає увагу відсутність нашого капітана Ігоря Борсука, який за сімейними обставинами не зможе вирушити до Японії. Замість нього у склад включено найкращого бомбардира Чемпіонату України-2022 Олега Щитника з команди NC Beachsoccer. Є і абсолютний дебютант збірної України - це сімнадцятирічний Тимофій Вербицький (замінив у складі Івана Глуцького). Тимофій у Чемпіонаті Києва 2022 грав за команду «Viknar`Off», а в Чемпіонаті України за «Альтернативу». Пропустять вояж на Далекий Схід лідери збірної Олег Зборовський та Юрій Щериця.

Микола Петрович в експрес-інтерв'ю прес-службі УАФ розповів про нашого суперника та завдання, що стоятимуть перед командою в цих поєдинках.

«Збірна Японії — це фіналіст останнього чемпіонату світу, вона входить до четвірки найкращих команд планети. Це дуже потужний колектив з яскравим лідером — Озу Морейрою. Уже протягом багатьох років гра збірної Японії будується фактично навколо нього. Він, можна сказати, виступає в усіх матчах без замін. Японські гравці вирізняються швидкістю, навіть різкістю на полі. До того ж у них є кілька нападників, які чудово б'ють «ножицями». Очевидно ж, що просто так у фінал чемпіонату світу не потрапляють.

Щодо наших завдань, то, перш за все, ми трохи подовжуємо сезон. Ми й весь останній тиждень тренувалися в Гідропарку, готуючись до цього виїзду. По-друге, веземо до Японії й молодих хлопців, продовжуємо шукати нових виконавців, щоб підвищити конкуренцію в команді. Хочемо дати шанс проявити себе молоді. Тим гравцям, які вже показали себе в чемпіонатах Києва та України. 

До того ж там у нас буде можливість потренуватися кілька днів. Плюс нам нададуть конференц-залу в готелі, тобто ми попрацюємо над тактикою, проаналізуємо наші недавні поєдинки в Італії, підготуємося більш змістовно й до Японії. Ми там кілька днів перебуватимемо на карантині, тож час буде. На тренування, звісно, нас відвозити будуть, тому всі умови для плідної роботи матимемо», — підкреслив Микола Костенко. 

Нагадаємо, українці прибудуть до Токіо 27 вересня, після чого протягом двох днів тренуватимуться в столиці Японії. 30 вересня наша команда працюватиме в тренувальному центрі Японської футбольної асоціації в місті Акасі. 

Джерело: uaf.ua

Наші партнери

Рейтинг BSWW/FIFA

1

Португалія

2866
2 Країна-терорист (відсторонена) 2812
3 Бразилія 2453
4 Сенегал 2207
5 Швейцарія 2155
6 Іспанія 2106
... ...... ...
13 Україна 995

Календар 2022

Чемпіонат України 2022
03.08.22-08.08.22 (Київ)

Євроліга. Відбірний етап №1
01.07 - 03.07.2022 (Назаре, Португалія)

Кваліфікаційний турнір на Всесвітні пляжні Ігри-2023
29.08 - 04.09.2022 (Катанія, Італія)

Євроліга 2022 (Суперфінал)
08.09 - 11.09.2022 (Альгеро, Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204