Роман Пачев: «Чемпіонат Світу - це мрія всього життя»

Один з лідерів збірної України з пляжного футболу Роман Пачев після гри зі Швейцарією прокоментував вихід нашої команди на Чемпіонат Світу:

«Це мрія всього життя, фактично кожного відбору на Чемпіонат Світу ми намагаємося викладатися, йти до цієї основної своєї мети. Зараз ми здійснили її, це велике щастя, ми дуже раді. Ми вдячні всім, хто в нас вірив і нас підтримував. Ми намагалися, хай не все виходило в грі, але те, що була команда, і ми були єдиним цілим і з перших хвилин і до кінця ми показали результат. Найважливіше для нас - сьогодні свято. Ми вийшли на Чемпіонат Світу.

Фізично підійшли добре, зрозуміло, знали, що Швейцарія - хороший суперник, все б'ють «бісіклети», добре контролюють м'яч. Наше завдання було - не дати їм цього зробити, максимально швидко перебудовуватися, шукати свої моменти. Нам це вдалося, в перших двох таймах ми реалізували свої моменти, реалізували, терпіли, втримали, навіть могли зробити різницю ще більшою. Але найголовніше - позитивний результат», - поділився враженнями Роман.

Збірна України переграла Швейцарію з рахунком 6:5 і забезпечила собі участь на Чемпіонаті Світу-2021.