Підсумки третього ігрового дня ЧУ-2021: відомі півфіналісти!

Підсумки третього ігрового дня Чемпіонату України – ми знаємо дві півфінальні пари! Це NC Beachsoccer та «Сервіт», а також «Артур Мьюзік» - «Молнія».

У групі «А» NC Beachsoccer розгромив «Вибір» 8:1 і вийшов у півфінал з першого місця. На четвертій хвилині кияни пропустили від Іллі Савіча, проте надалі довели свій клас вісьмома забитими м’ячами. Одразу три гравці NC Beachsoccer оформили дублі – Олег Зборовський, Фернандо Гуісадо та Брендо.

Група «А». 3 тур

NC Beachsoccer (Київ) – Вибір (Дніпро) – 8:1 (1:1, 4:0, 3:0)

Голи: О.Зборовський (19,30), Брендо (24, 35), Ф.Гуісадо (9, 25), О.Щитник (20), Пауліньйо (23) – І.Савіч (4)

В іншому матчі групи «А» сталася цікава несподіванка – «Молнія» переграла «Альтернативу» 4:2, і вийшла у півфінал з другого місця. Основний час завершився внічию 2:2, і команда з Азовського моря вже знала, що вийшла з групи. Проте хлопці Бердянська не зупинилися, а Євгеній Ірхін в екстра-таймі відзначився двічі. В основний же час двічі забив граючий керівник «Молнії» Антон Лотарєв.

Альтернатива (Київ) – «Молнія» (Бердянськ) – 2:4 д.ч. (0:1, 1:1, 1:0, 0:2)

Голи: О.Сіренко (24), К.Турку (29) – А.Лотарєв (3, 19), Є.Ірхін (39, 39)

***

У групі «Б» «Сервіт» переміг команду ОТГ «Пристолична» 6:4 і вийшов у півфінал із другого місця. Команда Миколи Костенка вже на першій хвилині вигравала 2:0, потім поступалася 2:3, але все ж таки зуміла «на зубах» здобути перепустку в ½ фіналу.

Група «Б». 3 тур

ОТГ «Пристолична» (Київська обл.) - Сервіт (Київ) – 4:6 (1:2, 2:3, 1:1)

Голи: Бернардо (10), К.Деміденко (13), Дуарте (17), Уеслі (29) – Ю.Щериця (1, 21), Д.Войтенко (1, 22), М.Войток (18), А.Пашко (35)

В останньому матчі, вже інтриги не було – «Гріффін» знав, що у півфінал не вийде. Гра з «Артур Мьюзік» взагалі не пішла – Олексій Іллічов не забив із забійного штрафного (потягнув Олександр Пославський), Олександр Колесников не забив з пенальті (потягнув Віталій Сидоренко). Бразильці старалися, але очі вже не горіли. У підсумку основний час завершився внічию 2:2, а у серії пенальті Сидоренко знову потягнув удар від Іллічова-молодшого, а Бруно Шав’єр з точки запустив м’яч у хмари.

Артур Мьюзік (Київ) – «Гріффін» (Київ) – 2:2 (1:1, 1:0, 0:1, 0:0) - (4-3 пен.)

Голи: О.Таразевич (3), Ільдар Макаєв (21) – Б.Шав’єр (6), О.Колесников (25)

У понеділок 23 серпня об 11:00 стартує перший півфінал NC Beachsoccer (Київ) – «Сервіт» (Київ), а о 12:30 другий півфінал «Артур Мьюзік» (Київ) - «Молнія» (Бердянськ). Матчі ½-ої фіналі дивимося на Ютуб-каналі АПФУ, а також ці поєдинки наживо транслюватиме телеканал «Спорт 1» (НВО «Поверхність)!