Підсумки 1-го дня чемпіонату України 2023

У середу, 23 серпня, на День державного прапора стартував ювілейний, 20-ий Чемпіонат України з пляжного футболу сезону 2023 року. Підбиваємо підсумки першого ігрового дня, відзначаємо героїв протистоянь та головні моменти, і готуємося до ігрового дня №2!

Група А

У стартовому поєдинку ЧУ-2023 чинний чемпіон України «ВІТ» доволі впевнено переміг команду «Оазис», яка представляє Запоріжжя та Оріхів 9-3. У киян хет-трик у свій актив записав Максим Войток, а Олександр Самойленко дубль. Також по голу провели Олег Будзько, Ярослав Войток, Іван Глуцький та Олександр Рисенко. Але відзначимо і запорізьку команду, яка змогла аж тричі вразити ворота чинних чемпіонів - двічі забив Дмитро Єсаулов та одного разу Данило Мацюта.

Група А. 1 тур

ВІТ (Київ) – Оазис (Запорізька обл.) - 9:3 (3:1, 2:0, 4:2)

Голи: М.Войток (2,22, 28), Я.Войток (28), І.Глуцький (6), О.Самойленко (4,31), О.Будзько (25), О.Рисенко (35) - Д.Єсаулов (28,36), Д.Мацюта (8)

В іншому матчі групи А «Гріффін» розгромив команду «АріАртАвто» (Вінниця) 10:0 та очолив турнірну таблицю квартету. На радість вболівальників грифонів хет-триком у цій грі відзначився президент клубу В’ячеслав Реуцький. Двічі забивали Олександр Магда та голкіпер Денис Сабатюк. По голу провели Дмитро Войтенко (відкрив рахунок), Микита Шклярук та Олександр Галицький.

Гріффін (Київ) - «АріАртАвто» (Вінниця) - 10:0 (4:0, 3:0, 3:0)

Голи: В.Реуцький (15,27,36), О.Магда (12,23), Д.Сабатюк (5,31), Д.Войтенко (4), М.Шклярук (7), О.Галикький (20)

***

Група Б

У групі Б чемпіон Києва «Артур Мьюзік» не залишив шансів дніпровському «Вибору» 7:2. Вже після двох стартових періодів кияни були попереду +5, і лише у третьому таймі дозволили команді з Дніпра розпечатати свої ворота. У переможців відзначимо Тимофія Листопада, який оформив хет-трик.

Група Б. 1 тур

Артур Мьюзік (Київ) – Вибір (Дніпро) – 7:2 (3:0, 2:0, 2:2)

Голи: Т.Листопад (7,10,18), Д.Крохмалюк (5), А.Неруш (16), А.Потапов (25), О.Зборовський (35) – А.Черевко (26), І.Дейнега (32)

В іншому матчі групи Б відбулося столичне дербі, яке виправдало наші очікування. «НЦ Бічсоккер» та «Альтернатива» видали дуже напружену та рівну гру. У першому таймі рахунок відкрив Олег Щитнік, але за три хвилини за гру рукою пенальті реалізував Олег Сіренко.

А героєм протистояння став голкіпер «Альти» Роман Пазенко, який у середині третьої дванадцятихвилинки воротарським голом приніс важливу перемогу хлопцям Миколи Костенка.

НЦ Бічсоккер (Київ) – Альтернатива (Київ) – 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

Голи: О.Щитнік (5) – О.Сіренко (8-пен.), Р.Пазенко

Турнірне становище після першого туру:

Розклад матчів 2-го ігрового дня, який пройде у четвер, 24 серпня на День Незалежності України: