ЧУ-2024 у Черкасах: підсумки стартового ігрового дня!

Чемпіонат України 2024 стартував напередодні у Черкасах, тож ми підбиваємо підсумки першого ігрового дня.

Відкривали турнір команди групи «Б», та ще які команди! Титуловані та амбітні – «Артур Мьюзік» та «Вибір». Дніпровці підписали на цей чемпіонат Войтенка та Заворотнього, а також трьох гравців збірної Молдови, яка пробилася у цьому сезоні у Дивізіон «А» Євроліги. Але хлопці були незіграні між собою, тому перемога музикантів виглядала закономірною. У складі «АМ» шикарну гру видав Ігор Левченко, який оформив покер. У підсумку – 5:2 на користь киян, які набрали стартові три очки.

Чемпіонат України 2024. Група «Б». 1 тур
Артур Мьюзік (Київ) – Вибір (Дніпро) – 5:2 (2:1, 3:1, 0:0)
Голи: І.Левченко (10,12,21,22), А.Потапов (13) – Г.Кожокарі (12), Д.Дуков (21)

В іншому матчі групи «Б» ФК Запоріжжя переміг команду з Рівненської області «Молодіжне» 6:3. Запорожці вже в першому таймі зробили гандикап 3:0, але рівняни прокинулися у другій дванадцятихвилинці (виграли період 3:2). Проте у третьому періоді гравці Запоріжжя надійно зіграли в обороні та довели гру до перемоги. У тріумфаторів відзначимо Юрія Овсяннікова, який оформив хет-трик.

ФК Запоріжжя – Молодіжне (Рівненська обл.) – 6:3 (3:0, 2:3, 1:0)
Голи: Ю.Овсянніков (3,8,18), В.Мельничук (19,26), В.Головатюк (6) – В.Чудля (18), А.Панкевич (21), М.Крейч (23)

***

У групі «А» столична «Альтернатива» у першій половині гри проти черкаського «Карбона» мала проблеми, але у другій половині все стало на свої місця – 7:3. Кияни швидко повели 2:0, але черкаська команда на радість місцевим вболівальникам у першій дванадцятихвилинці зрівняла результат – 2:2. Одначе, клас гравців «Альти» дозволив впродовж матчу збільшувати перевагу, а в складі переможців Андрій Пашко та Олег Сіренко організували по дублю. У складі «Карбона» також був свій герой – Богдан Вінніченко, який відзначився двома забитими м’ячами.

Чемпіонат України 2024. Група «А». 1 тур
Альтернатива (Київ) – Карбон (Черкаси) – 7:3 (2:2, 2:1, 3:0)
Голи: О.Корнійчук (1), О.Пославський (4), Р.Ніфталієв (14), О.Сіренко (16,35), А.Пашко (28,33) – Б.Вінніченко (10,12), Б.Бондаренко (21)

В іншому матчі групи «А» НЦ Бічсоккер не мав проблем з вінницькою командою «Орлівка» - 9:4. Кияни одразу ж захопили лідерство, а суперникам дали змогу забивати у свої ворота, коли перевага була суттєвою. Фаворити у стартовому турі набрали по три очки, а у четвер на нас чекає столичне дербі у групі – «Альтернатива» проти НЦ Бічсоккер (повторення фіналу чемпіонату Києва 2024)!

Орлівка (Вінниця) – НЦ Бічсоккер (Київ) – 4:9 (0:2, 2:4, 2:3)
Голи: В.Васалатій (19), М.Яськов (21), І.Ахалаіа (27), М.Ганжа (32) – М.Хижняк (11,12), А.Євдокимов (15), В.Парубець (13,36), О.Кириченко (29), О.Зінченко (19), К.Турку (21,29)