Андрій Павелко: «Будемо всіляко сприяти АПФУ в подачі заявки щодо проведення фінальної частини чемпіонату світу»

Президент УАФ Андрій Павелко після зустрічі із керівництвом АПФУ та гравцями збірної України підбив підсумки:

"Вся футбольна Україна пишається успіхом національної збірної з пляжного футболу, яка наприкінці червня посіла друге місце у кваліфікаційному турнірі ЧС-2021 і виборола одну з чотирьох путівок у фінальну частину змагань. Зі зрозумілих причин, зокрема, з міркувань безпеки, а також відповідно до рекомендацій Мінмолодьспорту, МЗС та МОЗ, команда не поїхала для участі в цих матчах у Москву. УАФ в цьому питанні цілком підтримує позицію колег з Асоціації пляжного футболу! 

Для нас хлопці зі збірної та їх тренерський штаб на чолі з Миколою Костенком є справжніми героями, які здобули срібло відбіркового етапу і завоювали для України цінні бали в рейтингу Всесвітньої організації пляжного футболу (BSWW). Сьогодні мав нагоду особисто привітати команду і подякувати футболістам, їх головному наставнику та президенту АПФУ Василю Андрухіву за досягнутий успіх та патріотичну позицію, а також вручити пам’ятні подарунки та комплекти нової форми з картою України і нашими оберегами. 

А ще хочемо, щоб збірна відчула потужну підтримку наших вболівальників та футбольної спільноти України. Зокрема, в двох міжнародних турнірах, які плануються вже цьогоріч – один в Україні, а інший за кордоном. Крім того, будемо всіляко сприяти АПФУ в подачі заявки щодо проведення фінальної частини чемпіонату світу з пляжного футболу в 2025 або 2027 році в Україні – в Дніпрі або Києві, де активно розвивається інфраструктура. Зокрема, в Дніпрі йде будівництво спорткомплексу з пляжних видів спорту. 

Наша збірна своєю блискучою грою заслужила на домашній чемпіонат світу! Пишаємось командою і тренерами! Бажаю нових перемог і досягнень! Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!" 

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3124
2 Бразилія 2911
3 Італія 2733
4 Росія 2715
5 Іспанія 1605
... ...... ...
18 Україна 625

Календар 2021

Євроліга (відбірний етап)
17.06 - 20.06.2021 (Назаре, Португалія)

Європейська кваліфікація до ЧС-2021
21.06 - 27.06.2021 (Назаре, Португалія)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2021 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204