Євген Варениця: «Всі суперники на етапах Євроліги - цікаві та потужні»

 

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Євген Варениця прокоментував календар Євроліги 2018.

Про перший етап у Азербайджані:

  • У нас в Баку буде дуже потужна група – Італія, Швейцарія та Німеччина. З італійцями у нас завжди принципові протистояння виходять, не сумніваюся, що так буде і цього разу. Ми не забули 4:11 від них у минулорічному Суперфіналі, тож дуже хочемо взяти реванш. Зі швейцарцями давно ми вже не грали, але у них в команді одні зірки пляжного футболу – Станкович, Отт, Спакка, брати Яггі. Тож, буде цікава гра з ними. А ось німців не варто вважати аутсайдерами. З року в рік пляжний футбол в Німеччині прогресує, стає сильнішим внутрішній чемпіонат, стають сильнішими гравці. Ми з ними грали, і у минулому сезоні, і у позаминулому, тож прогрес німців очевидний.

Про другий етап у Португалії:

  • Не менш потужна група у нас буде і у Назаре – Португалія, Іспанія, Туреччина. Португальці та іспанці – це лідери європейського пляжного футболу. Хоча, Португалія – вже екс-чемпіони Світу та Європи, вони завжди в фаворитах будь якого турніру. Ігри з португальцями та іспанцями завжди важкі, а Португалія, напевно, не забула, що звання чемпіонів Євроліги у них відібрала саме збірна України. А ось турки значно прогресують останнім часом, як і німці. У цій країні вкладають гроші в пляжний футбол, тож у Чемпіонат Туреччини команди заявляють багато зірок світового пляжного футболу. З ними місцеві гравці прогресують, тож стає сильнішою і збірна Туреччини. Взагалі, всі суперники на обох етапах у нас будуть гідні, але ми знаємо свою силу, і нехай нас бояться опоненти, а не ми їх.

Про склад збірної:

  • Поки йде футзальний сезон, зарано говорити про склад. Але у нас в команді є свій кістяк, і ці призвища ви всі добре знаєте. Крім того, я дуже розраховую на гравців «ХІТа» - Ігоря Борсука, Дмитра Медвідя, Тараса Коваленко та Олександра Корнійчука. Нажаль, важку травму отримав Андрій Борсук, який пропустить цей сезон у пляжному футболі. У травні по завершенню чемпіонату України з футзалу, будемо контактувати з президентом цього клубу Володимиром Котляром, з яким у нас хороші стосунки, з приводу виклику цих хлопців у збірну України.

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204