Євген Варениця: «В Ірані нас зустріли як чемпіонів світу»

 

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Євген Варениця після прильоту в Іран на перший турнір 2018 року «Персія Кап» розповів про останні новини з табору нашої команди та про підготовку до цього турніру:

Про «Персія Кап»

У минулому сезоні нас вперше запросили на «Кубок Персії» і дуже добре зустріли. До нас відносилися з повагою і з нашими іранськими колегами ми залишилися друзями. Тож, у цьому сезоні, коли до АПФУ надійшло запрошення на цей турнір, ми не хотіли відмовлятися, хоча, чесно кажучи, дати змагання особисто для нас не дуже зручні. Але організатори до нас ставляться з великою повагою, тож ми вдруге вирішили взяти участь у турнірі.

Про завдання

Завдання наступні – подивитися, в якому стані знаходяться наші досвідчені гравці, а також перевірити у дії молодь – Багацького та Кіриченко. Крім них, у нас в збірній ще один дебютант – Анатолій Рябко, йому двадцять вісім років, і він стабільно виступає на високому рівні останні сезони. Тож, подивимося на цих хлопців на фоні серйозних суперників.

До того ж, не будемо забувати, що ми представляємо нашу країну на міжнародній арені, і це дуже відповідально. Тож, ми прагнемо показати хороший пляжний футбол.

Про зустріч в аеропорту

В аеропорту нас зустрічали як чемпіонів світу – оркестр, музика, вболівальники, офіційні особи, юні місцеві футболісти. Всі нас вітали, було дуже незвично та приємно.

Про міжсезоння

Головна проблема наразі – перехід з одного покриття на інше. Всі хлопці взимку грають у футзал, а на цьому турнірі ми переходимо на пісок. Тому наша делегація вирішила вирушити в Іран за два дні до початку змагань, щоб звикнути до піску. Звісно, всім важко, адже на піску в Україні у нас нажаль не має можливості тренуватися в зимовий період.

Про капітанську пов’язку Сидоренка:

У Віталія є досвід, він майстерно веде гру. А головне – він лідер за натурою і б’ється до останньої секунди. Тому, ми с Миколою Костенком вирішили довірити капітанську пов’язку на «Кубку Персії» саме Сидоренку.

Про суперників

На цьому турнірі візьмуть участь три команди Дивізіону «А» Євроліги – ми, іспанці, та азербайджанці, і, звісно, суперники наші дуже серйозні. А Іран – бронзовий призер останнього чемпіонату Світу та третя команда світового рейтингу ФІФА, що говорить само за себе. Тож, на «Кубку Персії» на збірну України очікують три цікаві матчі з потужними суперниками.

 

Спілкувався Лев Галушко, прес-служба АПФУ

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204