Євген Петренко: «На церемонії нагородження був з прапором України, адже гол - робота всієї команди»

Так вийшло, що свій 21-ий День Народження гравець дніпровського «Вибору» і молодіжної збірної України з пляжного футболу Євген Петренко відсвяткував в Марокко, де наша молодіжка затрималася після міжнародного турніру Morocco Beach Soccer Cup 2018.

Сам Петренко відзначився званням «Найкращий бомбардир турніру», забивши в трьох матчах сім м'ячів. Про свої враження після матчів Марокко Кап Євген і розповів прес-службі АПФУ:

 - В цілому враження після турніру позитивні, зібралися команди з різних куточків землі, і матчі були високого рівня. В іграх було багато пристрастей, багато емоцій, багато вболівальників. Звичайно, дуже приємно грати в такій атмосфері!

Я згадую минулорічний молодіжний турнір Голден Талент Кап в Угорщині, де виступала наша команда - відмінності, звичайно є. Якщо в Угорщині ми грали проти своїх ровесників, і вони нам скажімо так «дозволяли грати», то в Марокко проти національних збірних права на помилку не було. Досвідчені гравці моментально користуються найменшою помилкою і вирішують результат матчу.

Звісно, нам було складно на рівних грати з досвідченими гравцями, але під час матчу, в кожному епізоді ти намагаєшся грати більш надійно і совісно, ​​розуміючи, що проти тебе грає більш досвідчений гравець національної збірної своєї країни.

- А якщо в цілому оцінити виступ молодіжної збірної України на цьому турнірі?

- Думаю, можна оцінити по-різному. Так, були негативні моменти, але як ми знаємо, завжди є і зворотна сторона медалі.

Звичайно, результатом, на мій превеликий жаль, ніхто з нас не може бути задоволений. Пропускати такі необов'язкові м'ячі, які ми пропустили від німців, так грати ми не мали права. В обороні потрібно грати надійніше, та й в атаці агресивніше. Нажаль, висновки ми зробили тільки після своїх власних помилок.

- Як тобі взагалі сам турнір в Марокко?

- Сама організація турніру на дуже високому рівні, ми жили в шикарному п'ятизірковому готелі Royal atlas Agadir, до стадіону пішки від сили хвилин п'ять, було дуже зручно. Так що можна сказати, що організатори попрацювали на «відмінно».

Всередині збірної України була хороша атмосфера. Так, ми багато пройшли, щоб потрапити на турнір, зіткнулися з різними труднощами на шляху до Агадіру, і в підсумку нас це згуртувало, і ми стали ще більш цілісним колективом!

За час поїздки я отримав море вражень - ми прилетіли в Маракеш, потім 4 години їхали в Агадір - і за цей час я не відводив свого погляду від вікна. Для мене це все нове - ці кактуси, пальми, верблюди, було дуже цікаво спостерігати. Але найбільше запам'ятався океан, я дуже хотів його побачити і моя маленька мрія збулася!

- Наскільки для тебе важливий досвід таких виступів?

- Особисто для мене, цей досвід безцінний. Так, у нас на цьому турнірі не все виходило, але коли ти виходиш на поле з переповненими трибунами проти національних збірних, ти вже починаєш навіть мислити інакше, після кожного такого матчу ростеш і ростеш. Я дуже радий, що мені випала така можливість приїхати сюди, тому що той досвід, який я тут отримав, його складно переоцінити!

- Признавайся, як вийшло забити стільки м'ячів і стати найкращим бомбардиром?

- Скажу відверто, все приходить через тренувальний процес. Коли ти на тренуваннях викладаєшся на 200% і совісно працюєш, то в будь-якому випадку буде результат.

Звичайно, мені було дуже приємно отримати приз кращого бомбардира серед національних команд, але коли твоя команда програє, цей кубок вже не так важливий.

Перед нагородженням я сказав, що це наша спільна нагорода - вся команда працює на те, щоб забити гол і здобути перемогу. І щоб це підкреслити, я попросив у організаторів прапор України і на церемонії нагородження був з ним.

Записав Лев Галушко

 

 

 

 

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204