"Вибір" стартував на EWC-2018 з перемоги над "Осло" 3-0!

Дніпровський "Вибір" вдало стартував на Кубку європейських чемпіонів - у стартовому матчі наші хлопці здолали норвезький "Осло".

Рахунок вже на 2-ій хвилині матчу відкрив білоруський легіонер "Вибору" Іван Канстантінав красивою бісіклетою. Наприкінці першого тайму Олег Зборовський заробив пенальті, проте його не реалізував.

На початку другої дванадцятитихвилинки Канстантінав забив другий м'яч, поціливши зі штрафного з центральної лінії. А на екваторі зустрічі наш голкіпер Андрій Неруш дальнім ударом зробив рахунок 3:0.

Після цього чемпіони України спокійно довели гру до перемоги.

У вівторок, 29 травня о 14:45 "Вибір" у 2 турі зіграє проти румунського чемпіона "Вест Дева", який сьогодні переміг португальську команду "Амігос де Паз" у екстра-таймі 7:6 (основний час завершився внічию 6:6).