Віце-президент АПФУ Андрій Кунцевич: "Тренерський штаб збірної України повністю задоволений проведеним збором на Прикарпатті"

 

Віце-президент АПФУ Андрій Кунцевич, який знаходився разом зі збірної України на навчально-тренувальному зборі у Івано-Франківську, підбив підсумки першого НТЗ у новому сезоні.

- Андрій Павлович, завершився перший НТЗ у цому році, чи всі задоволені? 

- Скажу, що керівництво АПФУ затвердило план підготовки збірної України до цього сезону, де були обрані строки першого збору – кінець квітня/початок травня. Одним з прохань тренерського штабу було залишити метушливий Київ та провести збір в іншому місці, щоб нічого не відволікало від тренувального процесу. Одразу виник варіант з Івано-Франківськом, де є всі умови для проведення такого збору. Завдяки Федерації футболу України, яка профінансувала НТЗ, ми змогли організувати цей захід.

Відзначу, що наш тренерський штаб був повністю задоволеним умовами перебування на Прикарпатті. Розташування бази, проживання, харчування – все влаштовувало. Тренерам вдалося виповнити все заплановане. Були три тренування на день, та товариські ігри с «Ураганом».

- Окрім тренувального процесу, були ще і соціальні заходи?

- Так, наша делегація зустрілась із мером Івано-Франківська Русланом Марцінківим, і ми обговорили ідею проведення у цьому місті міжнародного турніру з пляжного футболу наступного року у такі ж терміни у рамках святкування Дня Івано-Франківська.

АПФУ вже в цьому сезоні буде контактувати з нашими сусідніми збірними – Польщею, Угорщиною, Молдовою, Чехією, Румунією, щоб домовитися про участь у цьому турнірі.

Хотілося б також подякувати керівництву НФК «Ураган», цей клуб вже став нашими друзями. Вони завжди готові допомогти в будь-яких організаційних питаннях.

І взагалі, НФК «Ураган» – це приклад, не тільки для футзальних, а і для футбольних клубів в плані організації роботи спортивного клубу. Менеджмент, інфраструктура – все на рівні.

- Також свій НТЗ провела і молодіжка збірна України...

- Важливо, що АПФУ не забуває і про молодіжну збірну, яка паралельно із збором Національної команди проводила свій НТЗ у Дніпрі. Нам важливо, щоб росла достойна зміна. Є перспективні гравці – Багацький, Пашко, Щитнік, Кіриченко, Криворучко, Петренко та інші, які зможуть скласти конкуренцію основі в майбутньому, якщо будуть дуже відповідально ставитися до справи.

- Коли наступного разу збереться наша перша команда?

- Наступного разу збірна збереться у Києві за тиждень до першого відбірного етапу Євроліги 2018, який пройде з 22 по 24 червня у Баку.

- Тепер хлопці будуть готуватися у своїх клубах до першого турніру сезону - "АТБ Суперкубку України"?

- Так і є, і ми з нетерпінням його чекаємо. Це другий турнір, де знову зіграють чемпіони України різних років – Артур Мьюзік, Вибір, Гріффін та Євроформат. За відгуками і вболівальників, і учасників, перший турнір у минулому році всім дуже сподобався, тож тепер Суперкубок буде традиційним. Крім того, він також важливий для команд, які представляють Україну на Євро Віннерс Кап і розглядають його, як підготовку до пляжної Ліги Чемпіонів.

Фінальний матч та гра за третє місце буде транслюватися на двох телеканалах наживо – XSPORT та СПОРТ1.

​До речі, є приємна новина для всіх вболівальників – всі матчі збірної України у Євролізі 2018 покаже наживо телеканал СПОРТ1.

 

Записав: Лев Галушко

 

 

 

 

.

 

 

 

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204