Важко! Але перемога! Збірна України здобуває стартові три очки у Євролізі 2017!

Важка, але така потрібна перемога! Збірна України вдало стартувала на етапі Євроліги у Португалії! У першому матчі на турнірі наші хлопці здолали команду Греції 6:5. Відкрив рахунок Ярослав Заворотний, який класно реалізував штрафний удар. Проте греки з розводу зрівняли результат, а за хвилину після розіграшу ауту вже вийшли вперед 2:1!

Але наприкінці першого тайму Андрій Євдокимов протягнув м’яч по центру, а Іван Глуцький перекинув воротаря й зрівняв рахунок. А із сиреною на першу перерву вже Глуцький асистував, а Євдокимов переправив м’яч у ворота Арістеідіса – 3:2!

Початок другої дванадцяти хвилинки був за греками – Цитцаріс своїми двома голами знову вивів греків вперед, двічі вдало зігравши на підбиранні – 4:3! Проте на останній хвилині другого періоду Іван Глуцький здорово вистрілив від центральної лінії й влучив у нижній кут воріт грецької команди – 4:4!

А розв’язка настала у другій половині вирішального тайму. На 32-ій хвилині Юрій Щериця знайшов пасом із ауту Глуцького, а Іван головою переправив м’яч у сітку, записавши на свій рахунок хет-трик! А за дві хвилини зв’язка «Євроформата» спрацювала – Максим Назаренко відібрав м’яч у суперника і відпасував на Євдокимова – Андрій не розгубився і розстріляв ворота збірної Греції – 6:4!

Це був ще не кінець, адже за кілька секунд до фінальної сирени греки провели у наші ворота курйозний гол – Тарас Коваленко після рикошету не зміг зорієнтуватися й м’яч дугою опустився за лінію воріт!

Евроліга-2017. Дивізіон А. Другий етап. Назаре, Португалія
7 липня. Група 1. Перший тур

Греція - Україна - 5:6 (2:3, 2:1, 1:2)

Україна: В.Гладченко - Т.Коваленко; І.Глуцький, А.Євдокимов, Ю.Щериця, М.Назаренко, А.Пашко, Я.Заворотний, Д.Войтенко.

Голи: К.Цитцаріс,15,20; Т.Тріантафіллідіс,3; А.Біріс,4; Г.Каракасіс,36 - І.Глуцький,12,24,32; А.Євдокимов,12,34; Я.Заворотний,3;

Додамо, що Ярослав Заворотний відзначився у своєму першому офіційному матчі за збірну (до цього Ярослав забив у дебютному матчі проти збірної Молдови у Івано-Франківську, але то була товариська гра).  Відзначимо і Андрія Євдокимова, який забив у першому ж матчі за збірну України після чотирирічної перерви!

Що ж, 6:5 – важка перемога українців, але головне, що три очки у нашої команди і ми рухаємося далі! У суботу, 8 липня Україна зіграє проти збірної Польщи, яка у своєму матчі перемогла Іспанію! Основний час цього матчу завершився внічию 3:3, а у серії пенальті поляки вирвали перемогу 7:6.

В принципі, нам вигідна така ситуація, адже іспанці на старті залишилися без очок, а поляки набрали лише один пункт. Чекаємо на матч Україна – Польща, який стартує у суботу о 16:15 за київським часом, і ви ж пам’ятаєте, що з поляками у нас особливі рахунки – саме поляки не пустили нас на Чемпіонат Світу 2017 на Багамах, тож час повернути борг!