УКРАЇНА ЇДЕ НА ІІ ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ 2019 У МІНСЬК !!!

Це був не найкращий для нас Суперфінал Євроліги з пляжного футболу, але головне, що ми змогли зібратися на останню гру проти Азербайджану, здобути перемогу 5:1 і завоювати перепустку до Мінська!

У першому таймі у нас зі штрафного відзначився Дмитро Войтенко, в кінці стартової дванадцятихвилинки Іван Глуцький реалізував ще один штрафний після помилки голкіпера азербайджанців - 2:0.

На початку другого періоду суперники скоротили розрив після кутового, але в третьому таймі класно перед воротами зіграв Андрій Пашко, який провів дуже важливий гол - 3:1. А потім Іван Глуцький забив шикарний м'яч дальнім ударом з правого флангу. Поставив же крапку в грі Максим Хижняк, який ефектно переграв голкіпера Азербайджану - 5:1!

Все! В Європі збірна України з пляжного футболу знову сьома, але головне, що хлопці здобули путівку на Європейські Ігри, які пройдуть з 21 по 30 червня 2019 року в Білорусі під егідою Міжнародного Олімпійського Комітету (МОК)!