Україна поступається росіянам 0:6 на старті Суперфіналу Євроліги 2018

Збірна України невдало стартувала на Суперфіналі Євроліги з пляжного футболу 2018, який розпочався на італійському острові Сардинія.

У своєму першому матчі на турнірі наша команда поступилася чинним чемпіонам Європи росіянам з рахунком 0:6.

Вже на четвертій хвилині наші не встигли закрити Макарова на правому фланзі і м’яч після його гарматного пострілу пролетів між ногами Віталія Сидоренка.

Не пройшло і кілька секунд, як наші забули про Зємскова, який вразив дев’ятку воріт збірної України – 0:2...

Тренерський штаб поміняв Сидоренка на Андрія Неруша, проте і це не допомогло – на 10-ій хвилині Новіков із ауту знайшов Зємскова і той переправив головою м’яч у сітку – 0:3.

У другом таймі українці перехопили ініціативу, але росіяни майстерно захищалися, а у нашої команди не виходили ані удари, ані командні дії. До того ж кураж на останньому рубежі спіймали кіпери Чужков та Островський.

Нажаль, у третьому таймі нашу оборону суперники проривали ще тричі. Крашенінніков реалізував вихід сам на сам із Нерушем, Зємсков виконав красиву бісіклету, а довершив справу Папоротний, який вразив ближній кут Сидоренка.

0:6 – холодний душ для збірної України на Суперфіналі Євроліги, у складі якої був помітний брак взаєморозуміння та багато позиційних помилок.

Євроліга 2018. Суперфінал
Сардинія, Італія. Група Б, тур 1. 06.09.2018

Україна 0:6 (0:3, 0:0, 0:3) Росія

Україна: В.Сидоренко (кап.) - А.Неруш; Р.Пачев - Д.Медвідь - М.Войток - О.Зборовський; К.Макєєв - Д.Войтенко - І.Глуцький - М.Хижняк (Ю.Щериця - А.Пашко)

Росія: М.Чужков - І.Островскій; А.Новіков, А.Макаров, Ю.Краш, Д.Шишин, А.Шкарін (кап.), А.Папоротний, К.Романов, Б.Ніконоров, Ф.Зємсков

Голи: А.Макаров,4; Ф.Зємсков,4,10,29; Ю.Краш,28; А.Папоротний,36

Запис матчу Україна 0-6 Росія, голи та небезпечні моменти:

В іншому матчі групи Б збірна Італії мінімально перемогла Білорусь 5:4, а переможний м’яч Даріо Рамачіотті забив на останній хвилині основного часу.

***

У групі А Португалія розбила Швейцарію 7:4, а Іспанія у важкій боротьбі здолала Азербайджан 5:4.

У п’ятницю, 7 вересня на збірну України чекає ключова битва проти команди Білорусі. Початок зустрічі – о 16:15 за київським часом. Будемо боротися!