Україна поступається Італії, відігравши відставання 2:5...

Що таке «не щастить», і як з ним боротися? Збірна України поступилася і в третій зустрічі групи Б Суперфіналу Євроліги 2018, але видала характерну і вольову гру.

Матч проти Італії у нас не пішов з самого початку. Незважаючи на рівну гру, під кінець першої дванадцятихвилинки українці пропустили двічі - спочатку Горі виконав бісіклету, а потім Зурло із задоволенням впав після контакту з Романом Пачевим і реалізував пенальті - 0:2.

Далі - більше. У другому таймі Горі відзначився двічі, красивий гол провів і Ді Пальма, а в складі збірної України дубль на рахунку дебютанта Національної команди Максима Хижняка - спочатку Макс відзначився зі штрафного, а потім з пенальті.

Таким чином, перед вирішальною дванадцятихвилинкою італійці лідирували з рахунком 5:2.

Але хлопці Євгена Варениці не здавалися, і зуміли наздогнати опонентів! Костянтин Макєєв двічі забив після дальніх ударів, а за дві хвилини до закінчення основного часу Максим Войток заробив пенальті, але не зміг через пошкодження пробити, і замість нього точку реалізував Іван Глуцький - 5:5!

Гра перейшла в екстра-тайм, де злий геній Габріеле Горі замкнув простріл Рамачіотті з лівого флангу і приніс перемогу Італії 6:5.

Євроліга 2018. Суперфінал
Сардинія, Італія. Група Б, тур 3. 08.09.2018

Італія 6:5 д.ч. (2:0, 3:2, 0:3, 1:0) Україна

Італія: С.Дель Местре - А.Карпіта, С.Марінаі, Д.Рамачіотті, Ф.Корозініті, Е.Зурло, Г.Горі, П.Пальмачі, А.Фрайнетті, М.Ді Пальма (П.Палаццоло)

Україна: А.Неруш - В.Сидоренко (кап.); Р.Пачев - Д.Медвідь - Ю.Щеріця - О.Зборовський; К.Макєєв, Д.Войтенко, М.Войток, М.Хижняк, І.Глуцький (А.Пашко)

Голи: Г.Горі,10,15,23,37; Е.Зурло,11; М.Ді Пальма,19 - М.Хижняк,17,23; К.Макеев,29,32; І.Глуцький,35

Відео-запис матчу Італія 6:5 Україна:

Ця перемога дозволила Італії посісти перше місце в групі і вийти у фінальний матч Євроліги. В іншому матчі нашої групи Росія у важкій боротьбі переграла Беларусь 2:1 і зіграє в матчі за 3 місце.

Підсумкове становище в групі Б:

1. Італія 3/7

2. Росія 3/6

3. Білорусь 3/2

4. Україна 3/0

***

У групі А Іспанія вирвала перемогу в грі проти Португалії 4:3 і пробилася в фінал. Швейцарія зробила неймовірний кам-бек в грі проти Азербайджану - 8:5, програючи на початку другого тайму 1:5!

Підсумкове становище в групі А:

1. Іспанія 3/9

2. Португалія 3/6

3. Швейцарія 3/3

4. Азербайджан 3/0

Таким чином, в матчі за 7 місце зіграють Україна та Азербайджан, за 5 місце зустрінуться Білорусь і Швейцарія, бронзу розіграють Португалія та Росія, а в чемпіонській битві зійдуться Італія і Іспанія!

Крім того, відзначимо, що переможець матчу Україна - Азербайджан завоює останню перепустку на Європейські Ігри 2019.