Україна дотиснула Німеччину в екстра-таймі другого матчу етапу Євроліги у Варнемюнде!

Збірна України здобула важку перемогу у своєму другому матчі відбірного етапу Євроліги з пляжного футболу 2017 у Німеччині над господарями турніру 2:1 та піднялась на п’яту сходинку у загальній таблиці.

У німців був останній шанс пробитися у Суперфінал і для цього їм потрібно було перемагати нашу команду. Вже на третій хвилині Свен Кьорнер виконав бісіклету і м’яч спрямував точнісінько у дев’ятку наших воріт. Місцеві вболівальники зраділи, а німецькі футболісти напевно і самі не чекали такий вдалий старт. Адже потім на майданчику домінувала тільки українська збірна.

Що правда, наші багато метушилися, намагаючись якомога швидше зрівняти рахунок. Через те у наших майже нічого не виходило, крім того воротар німців Тоні Мюллер спіймав кураж (та ще за нього кілька разів грали поперечина та штанги воріт господарів).

Чим ближче було до фінальної сирени, тим більша була перевага українців, які майже не виходили з половини поля суперників. І наші таки дотисли німців, коли Роман Пачев за три з половиною хвилини до завершення основного часу дальнім пострілом зрівняв результат – 1:1!

Українці могли навіть виграти в основний час, коли на останніх секундах третього тайму за гру рукою було призначено штрафний удар. Проте могутній удар Івана Глуцького Мюллер витягнув з дев’ятки!

Матч перейшов в овер-тайм, де наші таки зламали опір господарів і здобули перемогу. За хвилину до кінця додаткового часу Олег Зборовський на п’ятаку німців переправив м’яч на Глуцького, а Іван спокійно переграв воротаря – 2:1!

Євроліга 2017. 5 етап.
Німеччина, Варнемюнде, День другий, 26.08.2017

Україна 2:1 (д.ч.) Німеччина

Україна: В.Сидоренко - В.Гладченко; М.Войток, Р.Пачев, О.Зборовський, Я.Заворотний – І.Глуцький, Ю.Щериця, В.Пантелейчук, К.Макєєв;

Німеччина: Т.Мюллер – Р.Шрьодер; Т.Енгельхардт, К.Бієрман, С.Вейрау, П.Петрі, О.Ромріг, К.Тюрк, С.Кьорнер, Т.Гьоттліх

Голи: Р.Пачев,34; І.Глуцький,38 – С.Кьорнер,3

Україна здобуває важку перемогу і піднімається на 5 сходинку в таблиці, а от німці втратили шанси пробитися у Суперфінал. Як і команда Азербайджану, яка програла збірній Італії 2:3 і таким чином стали відомі всі вісім учасників фінального раунду Євроліги 2017 - Португалія, Білорусь, Росія, Іспанія, Україна, Швейцарія, Польща та Італія.

У неділю, 27 серпня о 14:30 за Києвом збірна України зіграє проти Азербайджану, а в останньому матчі відбірного етапу о 15:45 італійці зіграють з німцями. Після цього остаточно визначаться склади двох груп Суперфіналу, які будуть формуватися за принципом: 1 – 4 – 6 - 8 / 2 – 3 – 5 – 7.