Україна дала бій Іспанії, але поступилася в серії пенальті в Назаре

Збірна України з пляжного футболу зазнала першої поразки в Євролізі 2018. Хлопці Євгена Варениці поступилися збірній Іспанії в серії пенальті, хоча видали неймовірний за красою та інтригою матч на старті другого відбірного турніру в Назаре!

Роман Пачев відкрив рахунок на третій хвилині гри красивим обвідним ударом, потім ми пропустили чотири м'ячі поспіль - 1:4.

Але Ігор Борсук бісіклетою та Олександр Корнійчук дублем наздогнали іспанців - 4:4!

Антоніо Майор в третьому таймі знову вивів Іспанію вперед, але Борсук-старший зі штрафного повернув паритет. Наші забули Чікі біля своїх воріт і той зробив рахунок 6:5. Але Юрій Щериця на останній хвилині основного часу здорово зіграв на добиванні після удару Пачева і зрівняв рахунок - 6:6!

Нажаль, молодий голкіпер іспанців Пабло Гонсалез (Дона пропускав цей матч через дискваліфікацію) потягнув удар в серії пенальті, який виконував в правий кут Максим Войток й іспанці таки здобули перемогу.

Але ми знову довели, що можемо на рівних грати проти будь-якої команди і відбитися з будь-якого рахунку.

У суботу, 7 липня о 18:30 за київським часом українці зіграють проти "старих добрих знайомих" португальців! Вперед, Україно! Разом переможемо!

Euro Beach Soccer League 2018. Етап #2
Назаре, Португалія. 06.07.2018

Іспанія - Україна 6:6 (2:1, 2:3, 2:2) /3:2 пен/

Іспанія: П.Гонсалез; А.Майор(К), Чінтас, Ф.Гуісадо, А.Гарсія, Еду Суарес, Льоренц Гомес, Чікі, Х.Торрес

Україна: В.Гладченко - В.Сидоренко; І.Борсук(К) - Р.Пачев - Д.Медвідь - О.Корнійчук; М.Войток - І.Глуцький - К.Макєєв - Ю.Щеріця

Голи: Еду Суарес, 4,13; Льоренц Гомес, 8; Чікі, 19; 30; А.Майор, 28 - Р.Пачев, 3; І.Борсук, 19,29; О.Корнійчук, 20,24; Ю.Щеріця, 36