Україна б'є Португалію 4:3 і здобуває перепустку в Суперфінал Євроліги!

Збірна України переграла збірну Португалії в їх лігві 4:3 і достроково здобула путівку в Суперфінал Євроліги 2018!

Як показує практика, дев'яти очок для проходу в Суперфінал вистачає, але після перемоги над португальцями у нашої команди тепер 10 пунктів.

Як і в матчі першого ігрового дня проти Іспанії, в другій грі на турнірі рахунок голам нашої команди відкрив Роман Пачев, який класно пробив в кут після підбирання.

Але на останній хвилині стартового періоду Андраде вистрілив від своїх воріт, а Жоао Гонсалвес переправив м'яч у наші ворота - 1:1.

Наші не засмутилися і таки пішли на перерву в ролі лідерів! За пару секунд до свистка Юрій Щериця пробив з лівого флангу, Андраде відбив перед собою, а Максим Войток добив м'яч у раму!

А далі - більше, як то кажуть - «везе тому, хто везе»! У другій третині гри наші забили ще двічі і відірвалися від суперників. А допоміг їм досить курйозний гол - Віталій Сидоренко пасував на Івана Глуцького, м'яч влучив у піщану гірку і залетів у ворота!

А за хвилину Олександр Корнійчук, ледь вийшовши на зміну, отримав пас від Сидоренка і прекрасним ударом зробив рахунок 4:1 на нашу користь!

Зрозуміло, що португальці граючи вдома, не здавалися б, а трибуни гнали своїх вперед. І на 20-ій хвилині Лео Мартінс опинився один перед Сидоренка і бісіклетой скоротив розрив.

У ці хвилини було важливо не думати про рахунок, і продовжувати грати в свій футбол. Але Португалія тисла, заробляла штрафні, створювала гостроту, проте наші хлопці з цим тиском впоралися.

А у господарів турніру з'явилася надія врятувати матч за три хвилини до закінчення основного часу матчу, коли Джордан Сантос реалізував пенальті і до мінімуму скоротив розрив - 3:4.

Наші ввели м'яч у гру і відповіли двома ударами Корнійчука, а потім грамотно провели захист своїх володінь і довели гру до перемоги!

Португалія побита у себе вдома, але найголовніше, що завдання виконане - ми їдемо на Суперфінал Євроліги в Катанію у вересні, щоб знову боротися за чемпіонське звання!

Запис матчу Португалія 3:4 Україна:

У неділю, 8 липня о 18:30 за київським часом Україна проведе свій останній матч відбірного етапу проти збірної Туреччини, яка зазнала двох поразок у Назаре - від Португалії 3:5, і від Іспанії 0:4. Туркам дуже потрібні очки, тому це буде непроста битва, після якої ми спокійно зможемо видихнути і будемо готуватися до фінальної частини Euro Beach Soccer League 2018.