Шок... Україна програла Білорусі 1:2...

(photo - Manuel Queimadelos)

Збірна України в якомусь шокуючому матчі поступилася команді Білорусі 1:2, зазнавши другої поразки поспіль у Суперфіналі Євроліги 2018.

У першій половині гри українці повинні були забивати два-три м'ячі, але неймовірний злий рок переслідував нашу команду. Спочатку м'яч після удару Зборовського прокотився по лінії воріт, але вийшов в поле. А ось на старті другого тайму голкіпер білорусів Юрій Черкасов зіграв руками за межами дев'ятиметрової лінії і був вилучений. Небезпечний штрафний по центру... але Юрій Щериця влучив м'ячем у поперечину! Окрім цього, білоруси дві хвилини грали у меншості, але нашим реалізувати більшість не вдалося. А потім арбітри не дали очевидний пенальті, коли Зборовський виконував бісіклету, а його взяли в блок прямо перед воротами...

Але на 21-ій хвилині нашим таки вдалося розпечатати ворота суперників - Роман Пачев заробив штрафний на своїй половині і гарматним ударом вразив нижній кут білоруських воріт 1:0!

У третьому таймі білоруси намагалися відігратися, а у нас було кілька вірних шансів, щоб збільшити рахунок. Але збився приціл у нашого форварда Зборовського, який не забивав з вигідних позицій.

А коли до кінця основного часу матчу залишалося 20 секунд, прийшла біда. Максим Хижняк в боротьбі з Ігорем Бріштелем, намагаючись винести м'яч, ногою врізав по голові білоруського капітана і судді призначили штрафний з центра. Як Бріштель знайшов цю злощасну піщану купину перед нашими воротами, просто неймовірно. Але факт - м'яч після його удару рикошетом від піску перелетів через Андрія Неруша, який весь матч демонстрував дуже надійну гру.

Гра перейшла в екстра-тайм, а наші так засмутилися, що на першій же хвилині додаткового часу не розібралися в обороні і Вадим Бокач скористався метушнею біля воріт Неруша.

Ось так буває у футболі - замість 5:0, отримуємо 1:2. Але і це ще не все - на останній хвилині екстра-тайму Зборовський заробив пенальті і міг врятувати гру, але пробив з точки в штангу!

Катострофа, а не гра, яка призвела до другого поразки в Суперфіналі...

Запис матчу:

Євроліга 2018. Суперфінал
Сардинія, Італія. Група Б, Тур #2. 07.09.2018

Білорусь 2:1 д.ч. (0:0, 0:1, 1:0, 1:0) Україна

Білорусь: Ю.Черкасов - К.Магалецкій, І.Бріштель (кап.) - В.Бокач - І.Канстантінав - І.Савіч; Д.Самсонав, Ю.Петровскій, І.Мірановіч, О.Гапон (Н.Чайковскій - А.Дрозд)

Україна: А.Неруш - В.Сидоренко (кап.); Р.Пачев - Д.Медвідь - Ю.Щеріця - О.Зборовський; К.Макєєв - Д.Войтенко - М.Войток - М.Хижняк (І.Глуцький - А.Пашко)

Голи: І.Бріштель,36; В.Бокач,37 - Р.Пачев,21

Нереалізований пенальті: О.Зборовський,39

Вилучення: Ю.Черкасов,13 (Білорусь)

В іншій грі нашої групи Б збірна Італії в додатковий час обіграла Росію 5:4, програючи по ходу матчу 2:4. Таким чином, ситуація в таблиці після другого ігрового дня наступна:

1. Італія 2/5

2. Росія 2/3

3. Білорусь 2/2

4. Україна 2/0

***

У групі А Португалія розгромила Азербайджан 9:0, а Іспанія переграла Швейцарію 4:3. Ситуація в цьому квартеті:

1. Португалія 2/6

2. Іспанія 2/6

3. Швейцарія 2/0

4. Азербайджан 2/0

Таким чином, вже чотири команди забронювали собі перепустки на Європейські Ігри в Мінську - Італія, Іспанія, Росія та Португалія (плюс Білорусь - господиня).

У суботу, 8 вересня Україна зіграє свій третій матч у групі Б проти Італії. І шанси, щоб пробитися на Європейські Ігри у нас є. Для цього потрібно перемагати італійців - звичайно, завдання складне, але здійсненне. Початок гри о 18:45, тримаємо кулаки за наших!