Сенсація у Мінську! Польща пролітає повз Суперфіналу Євроліги 2018!

Збірна Білорусі порадувала своїх шанувальників, які повністю заповнили мінський стадіон для пляжного футболу, здобувши на домашньому етапі Євроліги три перемоги.

Білоруси переграли команди Туреччини, Польщі та Італії і очолили загальну турнірну таблицю Евроліги 2018.  Особливо яскравою вийшла гра проти грізної Італії, для якої фінальний матч на білоруському етапі складався досить вдало. Після першого періоду Горі та партнери вели з комфортною перевагою 4:1, і здавалося, що у кого, у кого, а у прихільників «сушити» гру італійців відіграти три м'ячі нереально.

Але блискуча гра Савіча, який оформив за п'ять хвилин другого періоду хет-трик, повернула збірну Білорусі в гру. А в дебюті заключної дванадцятихвилинки Вадим Бокач, неймовірним прискоренням опинився першим на м'ячі після «пострілу» Мірановича і вивів свою команду вперед!

І хоча під кінець основного часу матчу «Скуадрі Адзуррі» відверто пощастило (арбітри призначили небезпечний штрафний, який реалізував Рамачіотті, перевівши гру в овертайм), «червоно-білих» було вже не зупинити. І символічно, що фінальний переможний «цвях» вбив багаторічний капітан команди Ігор Бріштель, який поцілив з дальнього штрафного. Ось так збірна Білорусі здобуває перемогу на домашньому етапі, попутно очоливши зведений рейтинг Євроліги.

***

А ось перед тріумфом білорусів сталася сенсація - збірна Польщі програла Туреччині 7:9 та не змогла пробитися у Суперфінал Євроліги 2018! Матч вийшов надрезультативним, а поляки у захисті просто провалилися. В результаті Польща прощається з надіями на Суперфінал, а збірна Туреччини практично забезпечує собі місце в елітному дивізіоні Євроліги.

А найбільше перемозі Туреччини раділи представники Азербайджану, яких відчепити від італійського Суперфіналу тепер може тільки диво.

Лауреати етапу в Мінську - найращий бомбардир: Ілля Савич (Білорусь) - 8 голів; найкращий воротар: Дель Местре (Італія), найкращий гравець: Ігор Бріштель (Білорусь).