Програш за який не соромно: молодіжна збірна дала бій Марокко!

Молодіжна збірна України неймовірно провела свій стартовий матч на турнірі Morocco Beach Soccer Cup 2018, який напередодні стартував у марокканському містечку Агадір.

Незважаючи на те, що наші поступилися 6:8 господарям турніру марокканцям, українські молоді хлопці п'ять(!!!) разів відігравалися, коли суперники виривалися вперед, і наші постійно зрівнювали рахунок - 5:5.

У господарів був в ударі капітан Нассім, якого ми бачили на Кубку європейських чемпіонів у складі столичного "Артур Мьюзік". Та і вся марокканська команда, яка посідає 25-ту сходинку у світовому рейтингу, не вимикала обертів усю гру, адже заповнені трибуни змусили йти вперед від першої до останньої хвилини.

І лише коли сили залишили нашу команду, марокканці дотисли у кінцівці українську молодь (хоча наші знову наздогнали суперників 6-7, але арбітри "придумали" штрафний на останній хвилині).

У молодіжної збірної України хет-трик на рахунку Євгена Петренко (два голи після добивання та один після пасу Артема Криворучко), дублем відзначився і сам Артем Криворучко (з пенальті та зі штрафного).

Ще один м'яч після кутового потужним ударом забив Андрій Багацький. Відзначимо і Олега Щитніка, який вивів команду з капітанською пов'язкою і зробив дві гольові передачі.

Ця гра ще цінна і тим, що українська молодіжка здійснила важкий шлях з Києва до африканського континенту, а на старті турніру Євгену Андрусенку прийшлося грати у шість польових проти 25-ої команди світового рейтингу, адже Андрій Пашко та Дмитро Ніколаєць через дифіцит авіа-квитків прибудуть у Агадір тільки у суботу зранку. Але, незважаючи на всі труднощі, наші парубки дали справжній бій господарям турніру! Молодці!

У суботу, 14 липня наша команда о 19:30 за київським часом зіграє проти НІмеччини, яка у перший день турніру поступилася Оману 1:4.

Прямі трансляції міжнародного турніру Morocco Beach Soccer Cup 2018 дивимося за цим посиланням: