Підсумки третього дня АТБ Чемпіонату України: є півфінальні пари!

У п'ятницю, в святковий День Незалежності країни на Гідропарк-арені завершився груповий етап Чемпіонату України 2018 і визначилися півфінальні пари.

Група А

ВІТ 5:4 (д.р.) Гріффін

У цьому сезоні «ВІТ» демонструє свої амбіції, вигравши всі матчі групового етапу і відчепивши від півфіналу чемпіона України 2016 «Гріффін».

До середини матчу хлопці Антона Бутка вигравали 4:1, і здавалося, що у грифонів вже немає шансів. Але бійці Євгена Варениці завжди славилися своїм характером і грали за принципом "чим складніше, тим сильніше».

Ось і цього разу «Гріффін» зумів зрівняти рахунок 4:4 завдяки пострілу свого голкіпера Максима Максименка і братам Іллічовим. А в кінці був справжній штурм воріт Олександра Пославського, але «ВІТ» вистояв і перевів гру в додатковий час.

В екстра-таймі хлопці Варениці продовжували облогу воріт суперників, але «наївшись» у кінцівці, помилився Артем Іллічов. Штрафний удар - і Олександр Рисенко з цього стандарту приніс перемогу своїй команді, а з нею і перше місце в групі «А».

Альтернатива 6:5 Артур Мьюзік

Не зміг пробитися в півфінал ще один фаворит чемпіонату - «Артур Мьюзік», який поступився «Альтернативі» 5:6.

Музикантам потрібна була перемога в основний час, а ось біло-зеленим необхідно було встояти і не програти за ці 36 хвилин.

І потрібно сказати, що коли в третьому таймі рахунок став 4:2 на користь чинних володарів Суперкубку, у команди Миколи Костенка залишалися зовсім мінімальні шанси. Але тим і хорош футбол, що все може розгорнутися в будь-яку секунду.

«Альта» шукала свої шанси, і в кінцівці гри їх таки знайшла - Денис Сабатюк забив воротарський гол дальнім ударом (всього в грі він двічі вражав раму суперників!), важливий гол провів Олег Сіренко, а Руслан Ніфталієв забив потужним ударом зі штрафного.

Неймовірна розв'язка на останніх хвилинах цього (можна сказати чвертьфінального) матчу подарувала путівку «Альтернативі» в півфінал, де їх чекає переможець групи «Б».

Група Б

Євроформат 7:2 Вибір

А переможцем групи Б став чинний чемпіон Києва «Євроформат», який розгромив «Вибір» 7:2.

Боротьби за першої місце в цьому квартеті не вийшло - команда Віталія Шишова здорово зіграла в цій грі і не дозволила особливо розвернутися білоруської трійці дніпрян. Хоча у «Вибору» і відзначилися Вадим Бокач і Ігор Бріштель, столичні футболісти дуже якісно використовували свої гольові моменти, а крапку в грі за чотири секунди до свистка шикарними боковими ножицями поставив Дмитро Войтенко, який проводить блискучий сезон.

БудІммекс 5:3 Витязь

У цій грі стався не такий вже і частий футбольний випадок, коли команда відігралася з рахунку 0:3! Команда будівельної компанії «БудІммекс» змогла зробити неймовірний камбек, після трьох пропущених м'ячів по ходу перших двох таймів.

Але в третьому періоді у хлопців Володимира Каріна, як то кажуть, «полетіло». Автогол, м'яч Олександра Коноваленка, гол Руслана Козюри (у якого за годину до цього народився син), убійний штрафний від Олексія Зубенка, і пенальті за секунду до завершення основного часу за рахунку 4:3 (його не реалізував Євген Карін, але на добиванні здорово зіграв Олексій Лозгачев) - ось складові цього неймовірного порятунку, який увійде в історію чемпіонатів України.

14:45 Євроформат - Альтернатива

Хто зіграє в золотому матчі цього сезону? Дізнаємося сьогодні вдень і чекаємо всіх уболівальників на трибунах Гідропарк-Арени!