Олексій Кіриченко: «Після турніру в Марокко ми здружилися ще більше»

 

Голкіпер столичної «Альтернативи» і молодіжної збірної України Олексій Кіриченко виявився хлопцем досить скромним. У своєму інтерв'ю він був небагатослівним і коротко розповів про підсумки міжнародного турніру Morocco Beach Soccer Cup 2018, в якому брала участь наша молодіжна команда:
 

- Загальні враження від турніру, звичайно-ж позитивні. Була дуже дружня атмосфера. Якщо порівнювати з минулорічним молодіжним турніром Golden Talent 2017 в Угорщині, то в плані умов і організації різниці особливої ​​немає. Все на рівні, тільки менше команд. А так, все за планом - приїхали, оселилися, відіграли матчі, виїхали.

- Наскільки складно було грати проти основних команд інших країн, проти доросліших гравців?

- Вся складність в тому, що ми не дуже зіграні, не вистачало взаєморозуміння на полі, у нас навіть толком ніяких комбінацій не було. А грати проти більш дорослих гравців, це не проблема. Скажу так, що це всього лише пуста відмовка, щоб виправдати наші програші. Як то кажуть, у всіх ноги з одного місця ростуть (сміється - прим.).

- Як можна оцінити виступ молодіжної збірної України в цілому? Що вийшло - що не вийшло?

- Скажу так - бажання у нас є, але цього замало. Відверто кажучи, провалили турнір. Про решту судити - не моя справа. Обстановка всередині колективу дружня, після всіх проблем, з якими ми зіткнулися по дорозі на турнір, ми здружилися ще більше. І билися один за одного.

- Як тобі країна Марокко? Розкажи про враження про місто Агадір? Що найбільше запам'яталося в чужій країні?

- Марокко - колоритна країна, народ гостинний. Агадір туристичне місто, нажаль, не було часу подивитися всі визначні пам'ятки, але думаю до 21-го числа час буде. Ми тут залишилися після завершення турніру - проводимо тренування, сьогодні буде спаринг.

Звичайно, всі дуже скучили за батьківщиною, не дивлячись на те, що практично всі місцеві, з якими спілкувався, кажуть, що Агадір - найкраще місто в Марокко.

Найголовніше для нашої команди - це дуже цінний досвід, який ми отримали, граючи з такими командами як Оман, Марокко і Німеччина.

Записав: Лев Галушко, АПФУ

 

 

 

 

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204