Новий формат Чемпіонату України 2017, НТЗ молодіжної збірної та Суперкубок 2017 у Києві!

У Будинку футболу відбулась зустріч керівництва АПФУ (в особі Першого віце-президента Сергія Андрусенка та віце-президента Андрія Кунцевича) з президентами клубів та представниками команд, на якій обговорювався новий формат Чемпіонату України з пляжного футболу сезону 2017 року. Відзначимо, що президент клубу "Євроформат" Володимир Литвищенко також є віце-президентом АПФУ та президентом КАПФ, тож окрім інтересів своєї команди, він відстоював інтереси київського пляжного футболу та збірних команд України.

Найважливіше рішення цієї зустрічі - для популяризації пляжного футболу у регіонах новий чемпіонат повертається до системи з виїзними турами та Суперфіналом. На даному етапі затверджені три міста, на яких будуть проводитися етапи Чемпіонату України – Київ, Івано-Франківськ та Дніпро. У разі, якщо команд буде більше, будуть розглядатися варіанти з ще одним містом.

Вже точно підтвердили свою участь команди «Гріффін» /Київ/, «Вибір» /Дніпро/, «Артур Мьюзік» /Київ/, «Ураган» /Івано-Франківськ/, «Євроформат» /Київ/, «Альтернатива» /Київ/, «Тайфун» /Дніпро/.
Дуже цікавий такий формат чемпіонату команді «VIT» /Київ/ та командам з Кременчука та Одеси. Поки йде процес пошуку якісних гравців та формування бюджету.
Хоча у цьому питанні АПФУ пішла на зустріч клубам – внесок за участь у змаганнях буде символічний.

Щодо спортивного принципу, то шість найкращих команд за підсумками виїзних етапів потрапляють у Суперфінал, який відбудеться в серпні у Дніпрі. Заявка команд у чемпіонаті – 16 гравців, в якій повинні бути два футболісти віком до 21 року. АПФУ візьме на себе витрати, пов’язані з проїздом та розміщенням таких гравців на Суперфіналі. 
Переходи футболістів з команди в команду по ходу чемпіонату заборонені, буде регламентована норма дозаявки/відзаявки гравців.
Команда може заявляти максимум три легіонери.

Гарна новина для учасників та вболівальників – всі матчі будуть транслюватися наживо на спортивному телеканалі XSPORT

Календар Чемпіонату України з пляжного футболу 2017 буде представлений пізніше.

Наступного дня, у п’ятницю, після ХІХ Конгресу Федерації футболу України відбувся Виконком АПФУ, де були затверджені положення, дати та система проведення Чемпіонату України з пляжного футболу 2017.

А крім того, Виконкомом було затравджено проведення Суперкубку України з пляжного футболу 2017. В цьому передсезонному змаганні візьмуть участь чемпіони країни різних років – «Гріффін», «Вибір», «Артур Мьюзік» та «Євроформат». (Команда «Майндшер», на жаль, вже не існує, а «ХІТ» у травні буде грати матчі плей-офф в Екстра-лізі з футзалу).
Дати проведення Суперкубку – 19, 20, 21 травня 2017 року. Матчі відбудуться на столичній «Гідропарк-Арені» в парку «Місто Спорту» Венеціанського острову. 

Крім того, АПФУ оголосила, що з 29 квітня по 9 травня у Дніпрі відбудеться навчально-тренувальний збір молодіжної команди України з пляжного футболу під керівництвом тренера збірної України Миколи Костенка. Цей збір стане першим етапом підготовки до Міжнародного турніру серед молодіжних команд, який відбудеться у середині червня в Угорщині. 

Лев Галушко, прес-служба АПФУ

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204