Неруш, Глуцький, Войток, Євдокимов, Зборовський - найкраща п'ятірка гравців Чемпіонату України 2017!

 Оргкомітет Асоціації пляжного футболу України, разом із прес-службою АПФУ та тренерським штабом збірної України визначили найкращу п’ятірку гравців Чемпіонату України з пляжного футболу 2017.

Андрій Неруш (Вибір /Дніпро/)

Воротарська позиція – саме тут був найбільший вибір кандидатів на звання найкращого голкіпера сезону, адже і Володимир Гладченко, і Віталій Сидоренко, і Олександр Пославський, і Валерій Макаревич, і Тарас Коваленко проявили себе з найкращого боку. Проте був один воротар, чия гра на останньому рубежі була запорукою надійності у захисті та внесла величезний внесок у чемпіонство, це Андрій Неруш.

Іван Глуцький (Артур Мьюзік /Київ/)

Лідер «Артур Мьюзік» потужно провів чемпіонат, нехай і не так яскраво він проявив себе у фінальній частині у Києві. Тим не менш, Іван був локомотивом своєї команди, справжнім бійцем і тараном захисних порядків суперників.

Максим Войток (Гріффін /Київ/)

А це вже лідер віце-чемпіонів України, команди «Гріффін». Та людина, яка тягнула за собою червону машину. Так, «Гріффін» програв у фіналі, але якщо оцінювати весь сезон, Максим Войток беззаперечно був найкращим гравцем чемпіонату. За що і отримав заслужений приз на церемонії нагородження Суперфіналу 2017.

Андрій Євдокимов (Євроформат /Київ/)

Ще один лідер своєї команди, а саме «Євроформату»! Склад команди Володимира Литвищенка у цьому сезоні був доволі рівним, де себе проявили і Дмитро Войтенко, і Олег Будзько, і Максим Назаренко, і Ярослав Заворотний, і Максим Хижняк. Але саме Євдокимов зв’язав клубок комбінацій у єдине ціле, та був справжнім мозговим центром своєї команди у цьому сезоні.

Олег Зборовський (Вибір /Дніпро/)

Супер-форвард збірної України на Euro Winners Cup 2017 виступав за «Артур Мьюзік», проте дніпровський «Вибір» запросив Олега у свою команду на цей сезон і не прогадав. Він робив те, що вміє найкраще – забивав, забивав і забивав. Як результат – лаври найкращого бомбардира чемпіонату (скільки в нього вже таких призів??). А крім того, два його важливих голи допомогли «Вибору» у чемпіонському матчі, тож цей перехід можна назвати «трансфером сезону»!

Найкращий тренер - Олександр Зубенко (VIT)

Нечасто найкращим тренером визнають наставника, чия команда посіла четверте місце у чемпіонаті. Але оргкомітет АПФУ вирішив відзначити саме Зубенка, адже він зумів за відсутності зірок пляжного футболу зробити боєздатний колектив. «VIT» вперше в історії заявився в Чемпіонат України, рівно пройшов дистанцію, у першому ж турі Суперфіналу нокаутував чинного чемпіона Києва «Артур Мьюзік» і боровся за бронзу чемпіонату. Прогрес цього тренера неможливо було не помітити.

Прес-служба АПФУ

  

 

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204