Молодіжна збірна України – курс на молодіжний чемпіонат Європи 2018!

 

Як ми вже повідомляли, у Дніпрі завершився перший у новому сезоні навчально-тренувальний збір молодіжної збірної України, який проходив з 29 квітня по 6 травня.

Наші хлопці займалися під орудою виконуючого обов’язки тренера молодіжної команди Євгена Андрусенко, який проводив два тренування на день. Окрім цього, у футболістів були тактичні та теоретичні заняття, а також робота над фізичною підготовкою.

Був і ще один цікавий момент навчально-тренувального збору - заняття з аеробіки та акробатики, адже це дуже важливі елементи у пляжному футболі.

Взагалі, Євген Андрусенко залишився задоволеним цім збором, адже було виконане все, що планувалося. Хлопці ставилися до тренувань відповідально, і працювали з хорошим настроєм.

Що далі? А далі курс на міжнародний турнір «Golden Talent 2018», який відбудеться з 15 по 17 червня в Угорщині. І не випадково, що провідні європейські асоціації пляжного футболу вважають цей турнір аналогом Чемпіонату Європи серед молоді. Адже на змагання приїжджають найсильніші європейські команди, складені з гравців до 21 року.

І будь який молодий гравець прагне потрапити у склад своєї національної команди, щоб спробувати свої сили з однолітками з інших європейських країн. Адже це хороша реклама і самому гравцю, і своїй збірній.

Можна навести приклад гравця дніпровського «Вибору» Олега Щитніка, який у минулому році пройшов два навчально-тренувальні збори з молодіжною збірною України. Після цього він вдало виступив на турнірі «Golden Talent 2017», де грав з капітанською пов’язкою, і надалі продовжував прогресувати у своєму клубі. Разом з «Вибором» у серпні він став чемпіоном України з пляжного футболу, у вересні його було визнано найкращим гравцем відкритого Чемпіонату Київської області.

А вже у цьому році Олег встиг зіграти на двох міжнародних турнірах у Португалії та Нідерландах за клуби «Реал Мюнстер» (Німеччина) та BS «Zeeland» (Нідерланди). До речі, на турнірі "Moio beach soccer cup 2018" у Нідерландах наш футболіст був визнаний організаторами найкращим гравцем турніру!

Ось така красива історія і хороший приклад для інших молодих гравців, які мріють у майбутньому потрапити у склад Національної збірної України з пляжного футболу!

Ну а поки наші молоді гравці завершили свій перший НТЗ у цьому році, і будуть готуватися до старту змагань у новому сезоні. У червні на молодіжну збірну очікує другий навчально-тренувальний збір, після якого найсильніші поїдуть на молодіжний європейський форум з пляжного футболу в Угорщину!

Склад молодіжної збірної України на НТЗ у Дніпрі:

Олексій Кіриченко (Альтернатива)
Андрій Багацький (Вибір)
Олег Щитнік (Вибір)
Євген Петренко (Вибір)
Віталій Левкович (Вибір)
Нікіта Попов (Вибір)
Артем Криворучко (Євроформат)
Андрій Пашко (Альтернатива)
Іван Мороз (УФК /Дніпро/)
Дмитро Ніколаєць (ФК "Обухів")

тренерський штаб:

в.о. тренера молодіжної збірної - Євген Андрусенко
лікар/фізіотерапевт - Юрій Фортуна

Лев Галушко, прес-служба АПФУ

 

 

 

 

 

 

.

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204