Матч пам'яті Євгена Рябчука: номер 18 навічно закріплений за нашим чемпіоном

 

Цього хлопчика між Євгеном Вареницею і Миколою Костенко звуть Андрій. І він з чемпіонської медаллю переможців Євроліги з пляжного футболу 2016. Тому що всі цю медаль отримали, а один хлопець ні. Він не встиг її отримати, бо проти саркоми печінки на даний момент у людства немає шансів. Він пішов, коли йому було 29. Його звали Євген Рябчук. І за нього чемпіонську медаль отримав його син Андрій...

Ми таки провели цей матч пам'яті Євгена Рябчука, в якому зіграла збірна України з пляжного футболу і команда «Друзі Жені».

Ми вдячні всім вболівальникам, футболістам і президентам, які знайшли час і прийшли на Гідропарк-арену на цей матч; вдячні керівнику команди «Check Point» Олександру Савушкіну, який був наполегливим у своєму проханні провести цей матч саме в цей сезон, тому що цього літа Рябчуку виповнилося б 30 років; вдячні Володимиру Литвищенко, Юрію Клименко, Андрію Кунцевичу і Віталію Сидоренко, які тримали «на контролі» цей матч. Окрема подяка Анатолію Корзюку, який своїм прибуттям на Гідропарк-арену змусив запрацювати апаратуру, і нашому талановитому фотографу Степану Качуру, який зробив світлини цієї події.

Особливий респект віце-президенту АПФУ Андрію Кунцевичу, який дуже допоміг в технічному плані організації матчу, а найголовніше, Андрій Павлович оголосив про рішення Асоціації пляжного футболу України - відтепер номер 18 буде виведений з обігу в збірній України і навічно закріплений за Рябчуком.

Звичайно, не міг в цьому матчі не відзначитися близький друг сім'ї Рябчука Олександр Корнійчук, який був капітаном команди «Друзі Жені» - його фантастично красивому голу аплодували всі присутні. Класною бісіклетою в стилі Рябчука відзначився і Ігор Біч, а асистував йому Євген Адаменко. Дуже старався і граючий президент ФК «Альтернатива» Валерій Чернєв, який одного разу «накрутив» на правому фланзі самого Романа Пачева! Відзначився голом і гравець молодіжної збірної України Олег Щитнік.

Звичайно, дуже корисною ця гра була і для збірної України. Двічі у складі збірної відзначився Максим Войток, двічі Олег Зборовський, двічі Дмитро Войтенко і один гол провів Костянтин Макєєв. Нашій команді післязавтра летіти на Суперфінал Євроліги, і будь-яке тренування з підвищеною відповідальністю зараз на вагу золота.

Але найголовніше золото - чемпіонська медаль 2016 року опинилася там, де і давно повинна була бути - в сім'ї Жені Рябчука. Цей світлий хлопець заслужив, щоб про нього згадали, а президент КАПФ Володимир Литвищенко оголосив, що з наступного року в календарі буде щорічний турнір імені Євгена Рябчука, а формат ми відпрацюємо на початку наступного сезону.

Спочивай з миром, чемпіоне. Ти завжди в заявці збірної України...

 

Лев Галушко

 

 

 

 

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204