Керівник команди VIT Ярослав Побивайло: "У цьому сезоні спробуємо зробити ще більш боєздатний колектив"

 

Керівник команди VIT Ярослав Побивайло, який дуже любить пляжний футбол, і вже котрий рік і сам грає, оцінив минулий сезон, розповів про новини з табору своєї команди і поділився планами на сезон 2018.

- Ярославе, в своєму передсезонному інтерв'ю Олександр Зубенко оцінив виступ команди VIT в минулому сезоні як неоднозначний. Як Ви оціните минулий рік?

- Наша команда пізно зібралася, і тільки в середині травня ми розуміли наш склад. Тому на чемпіонаті Києва у нас видався невдалий старт і в загалі виступ не задався. Але головним завданням був чемпіонат України, і вся підготовка під час сезону була спрямована на нього, відкладаючи на другий план Київ. У підсумку на чемпіонаті України ми виступили краще - вийшли з групи і боролися за бронзу. Виступили непогано, але хотілося отримати медалі.

- Я чув, ви знову другу команду на Чемпіонаті Києва не проти сформувати?

- Так, є такі думки. Якщо брати минулий сезон, то організація турнірів пройшла, як завжди, на високому рівні, дякуємо організаторам. Але, дуже хочеться третє тренувальне поле у Гідропарку. Для команди VIT-2 ця умова участі в змаганнях, і є переконання, що не тільки для нас. Третє поле допомогло б і нашії першій команді. Наприклад, в сезоні 2015 року на тренування другої команди постійно приходили гравці першої, щоб додатково попрацювати. Зараз, при наявності двох полів, ми беремо тільки 2 тренувальні години - це абсолютний мінімум, треба хоча б 3 години. Якщо було б третє поле, то ми на дві наші команди взяли 4-5 годин в тиждень.

- У минулому сезоні ви вперше зіграли в Чемпіонаті України по системі з етапами і Суперфіналом.

- Так, і скажу чесно - мені дуже сподобалася така система. Майже вдвічі більше матчів за сезон, гравці мають більше ігрової практики, інтерес для вболівальників. Але я розумію, що для більшості команд і футболістів поки-що це сильно накладно - команди витрачають більше грошей, футболісти втрачають більше часу і до кінця сезону у деяких не вистачає сил, так як практично у всіх є ще великий футбол і футзал.

- Чи буде Олександр Зубенко брати участь в житті команди VIT в цьому сезоні? Якщо так, то в якій якості.

- У зв'язку з великою зайнятістю Олександра Зубенко на основному місці роботи, головним тренером команди в цьому сезоні буде досвідчений Антон Бутко. Але Саша Зубенко залишається в команді. Якщо зможе набрати форму, то допоможе на футбольному полі, якщо ні - дуже допоможе нам і за його межами.

- Коли команда планує вийти на пісок тренуватися?

- Поки що визначаємося зі складом. Але як тільки буде складена основа команди - відразу ж почнемо підготовку.

- Традиційне питання - які ставите завдання на сезон 2018?

- Максимальніші! У цьому сезоні спробуємо зробити ще більш боєздатний колектив, врахуємо недоліки минулих сезонів і поборемося за титули 2018!

Записав: Лев Галушко

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204