Іван Слободянюк: " У травні "Артур Мьюзік" знову поїде на Euro Winners Cup"

 

Президент клубу «Артур Мьюзік» Іван Слободянюк - один з тих керівників, який і сам грає за свою команду. А іноді, доля їх нагороджує тріумфальними моментами, такими, як наприклад, у фіналі Чемпіонату Києва з пляжного футболу 2017 проти команди «ХІТ», коли Іван Іванович зумів забити гол з центру поля, і гра перевернулася на 180 градусів! Завдяки чому, футболісти «Артур Мьюзік» зуміли відігратися з 0:3 і після серії пенальті стати дворазовими чемпіонами столиці.

У своєму інтерв'ю Іван Слободянюк згадав минулий сезон, зазначив, над чим потрібно попрацювати нашим арбітрам, і оголосив, що «Артур Мьюзік» і в цьому сезоні буде представляти Україну на пляжній Лізі Чемпіонів - Euro Winners Cup 2018.

- Іване Івановичу, минулий сезон у вас вийшов досить таки успішним, враховуючи результати і трофеї...

- Так, у нас плідний вийшов сезон 2017. Ми в травні виграли Суперкубок України, потім знову дійшли до фіналу Євро Віннерс Кап, і виграли Київ. Нажаль, Суперфінал Чемпіонату України ми тільки провалили. Там були свої причини. Ми взяли трьох нових гравців, і важко їм було відразу влитися в команду. Ми просто не встигли їх в складі награти. Плюс, у нас були організаційні неполадки - хтось поїхав у відпустку, хтось не встиг повернутися. Загалом, комплекс причин.

- У минулому сезоні, ви стали дворазовими чемпіонами Києва, за рахунок чтого вдалося видати такий потужний виступ у столиці?

- Думаю, це чемпіонство було видобуто за рахунок нашого стабільного складу. Ми цим колективом цілий сезон грали, і у нас вже був свій сформований кістяк. Ну, звичайно, не обійшлося без везіння, коли ми у фіналі з «ХІТом» відігралися з рахунку 0:3.

- Ви там, до речі, переломний гол забили, який повернув вашу команду в гру. Чи отримуєте задоволення від таких моментів?

- Ну, якби не отримував, напевно, не займався б цією справою вже 15 років («Артур Мьюзік» беруть участь в Чемпіонатах України починаючи з першого офіційного турніру, який був проведений у 2003 році прим Л.Г.).

- Яке найгостріше питання в нашому пляжному футболі?

- Найгостріше - це, звичайно, арбітраж. Моє побажання нашим суддям - їм потрібно бути об'єктивними, що бачать - нехай те і судять. Часто виходить, що свистки в одну сторону. А потрібно бути послідовними, і трактувати епізоди однаково. Є фол у гравця - свисти, аналогічний фол у іншого гравця - свисти. А так виходить, вони самі провокують ці конфлікти. Коли починаються розмови, що «вбивають команди». Потрібно бути послідовними, і над цим нашим арбітрам потрібно працювати.

- У минулому сезоні Чемпіонат України нарешті повернувся до формули "відбіркові етапи - Суперфінал". Хороша була ідея?

- Ідея сама непогана, але треба продумати спортивну складову. У нас в тому сезоні був другий етап в Івано-Франківську, і ми грали з двома київськими командами, знаючи, що вже вийшли в Суперфінал. Тобто, чисто з економічної точки зору, для нас цей етап непотрібним був. І в Суперфіналі варто також продумати регламент, де було дві групи по три команди. Потрібно, щоб наш чемпіонат котирувався. Звідси і проблема з пошуком легіонерів. Вони хочуть грати в сильному чемпіонаті, а потім їхати на Євро Віннерс Кап. І ось ми з цим стикаємося, і чесно потрібно зізнатися, у нас чемпіонат не такий конкурентоспроможний, як в Європі. Тому, потрібно посилити роботу, щоб наш чемпіонат розвивався.

- Звичайно ж, всіх вболівальників цікавить, чи поїде «Артур Мьюзік» на Лігу Чемпіонів з пляжного футболу?

- Так, можу офіційно оголосити, що ми вирішили поїхати в цьому сезоні знову на Euro Winners Cup, і будемо брати участь, починаючи з кваліфікації. І ми вже майже сформували склад, скажімо так - ми вже на фінішній прямій. Нам залишилося пару легіонерів знайти. І зараз ми цим питанням займаємося.

Поки невизначена ситуація з Іваном Глуцьким. Він взимку дав попередню згоду дніпровському «Вибору», коли ще не знав, що ми теж поїдемо. Я думаю, Ваня все обміркує, і сам прийме рішення.

Записав: Лев Галушко

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204