Іван Глуцький: "Було важкувато виконувати обов'язки граючого тренера"

 

Один з лідерів "Артур Мьюзік" Іван Глуцький вперше випробував на собі відповідальність граючого тренера і прем'єра пройшла з успіхом! Музиканти під керівництвом Івана здобули перемогу в "АТБ Суперкубку України 2018", другий рік поспіль завоювавши перший трофей сезону. Про свої враження гравець збірної України розповів в бліц-інтерв'ю:

- Іван, вітаємо з перемогою в Суперкубку України! Святкування закінчилися?

- Так, уже занурився в роботу. У неділю відзначили з командою перемогу в Суперкубку і тепер готуємося до вильоту до Португалії на Кубок європейських чемпіонів. Як то кажуть, збираємо свої спортивні сумки. Адже вже у середу, о 9-ій ранку виліт до Назаре, тому о сьомій потрібно бути в аеропорту.

- Як вийшло, що ти опинився граючим тренером команди на турнірі?

- Минулого року граючим тренером був Віталій Сидоренко, але в цьому році у нього є запрошення від різних європейських клубів. Віталій разом з президентом нашого клубу Іваном Слободянюком вважають, що тренер повинен бути постійно з командою - і в тренувальному процесі, і на іграх. Віталій буде часто відсутнім, тому вони вирішили покласти на мене функції граючого тренера.

- І як тобі перший тренерський досвід?

- Чесно кажучи, було важкувато виконувати ці обов'язки. Тому що на грі не можеш зосередитися, відволікаєшь увагу. Це незвично.

- Зате, було приємно, коли тебе команда качала?

- Ну, звичайно (сміється - прим.Л.Г)

- Як тобі відкриття сезону?

- Суперкубок провели чудово! І фінал прикрасою турніру став. Хороша була гра, та й "Вибір" адже зовсім не подарунок. Думав вже, після 3:0 на старті, акуратно дотиснути їх. Але не так гадалося! Все ж таки, Зборовський - це Зборовський. Він свої моменти завжди знайде. Бісіклета, штрафний який-небудь. Та й молодь у них непогана, особливо сподобався 8 номер у них (Євген Петренко - прим. Л.Г.). Настирливий такий, активний. Біжить добре з м'ячем, бореться, молодець в цілому.

- Що ж, завтра у вас вже виліт, тож не буду більше відволікати. Збирайся, щасливої ​​дороги, будемо за вас вболівати!

- Дякую, будемо намагатися показати свою найкращу гру!

Записав: Лев Галушко

 

 

 

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204