Ігор Борсук: «Нам важливі всі наші вболівальники - наші родини, друзі, батьки і просто ті, кому не байдужий пляжний футбол»

 

Багаторічний капітан збірної України з пляжного футболу Ігор Борсук, який пропустив два крайніх сезону Національної команди, повернувся до складу, знову отримав капітанську пов'язку, а наша збірна впевнено кваліфікувалася на Суперфінал Євроліги 2018 у ранзі лідера загального заліку.

Після закінчення другого відбірного етапу в Назаре Ігор Борсук підбив підсумки виступу збірної України:
 

- Скажу, що для збірної України відбірний етап пройшов на одному диханні, а емоції залишилися тільки позитивні - як від нашої гри, так і від досягнутого результату. Єдине «але», як я раніше говорив, поки ми ще не навчилися вигравати на досвіді і майстерності у суперників, які нижче класом. Але будемо над цим працювати. А так, все як ми планували, так і вийшло. І це найголовніше.

- Який матч у відборі Євроліги запам'ятався найбільше?

- Як на мене, то найбільше запам'ятався матч з Португалією - за своїм напруженням, і за грою, яку показали команди. Хороший все-таки матч у нас вийшов проти чемпіонів Світу, і за баченням гри, і за результатом в цілому. Відзначу наш тренерський штаб, який розробив план на гру - все вийшло, як і планували Варениця з Костенко. Ми переграли їх тактично, і вони після зустрічі це самі визнали. Дякували нам за хороший матч.

- Чому не сильно вдалися останні матчі в Баку і Назаре проти Німеччини і Туреччини?

- Я вже говорив, що нам потрібно працювати над тим, щоб на класі долати команди, які нижче нас в рейтингу. Так, останні ігри на етапах в Баку і Назаре давалися дуже важко, адже всі емоції і сили команда віддала в перших двох іграх. Але це не применшує гідність турків і німців, це команди, які прогресують, і це досить очевидно. Проте, ми їх переграли, хоча вони нам дали справжній бій, і спасибі їм за це. Такі матчі дуже корисні в плані командної психології і характеру.

- Наскільки важливо було для тебе знову грати з капітанською пов'язкою?

- Мені не звикати виводити клуб або збірну з капітанською пов'язкою. Це було рішення тренерського штабу, і я сподіваюся на даному етапі я виправдав їхню довіру. Я намагався доносити хлопцям в іграх як правильно діяти в тій чи іншій ситуації, які приймати рішення. У нас був згуртований колектив однодумців і це найголовніше.

- Як тобі атмосфера під час матчів в Назаре?

- У Назаре завжди відмінна атмосфера - океан, м'який клімат, хороший пісок, багато людей ходять на стадіон. На нашому матчі з Португалією взагалі стадіон був забитий під зав'язку, люди навіть в проходах стояли. Не дивлячись на те, що переважна більшість глядачів вболівала за своїх, відчувалася атмосфера футбольного свята. Плюс організація турніру була на хорошому рівні, так що можна сказати, що все було просто супер.

- Що найбільше запам'яталося в Португалії?

- Приємно здивувала кількість людей на трибунах, які вболівали за збірну України (як і в Баку). Їх було дійсно дуже багато, і вони активно підтримували нас, немов ми грали вдома. При такій підтримці перемагати було легше.

- У чому ще ми можемо додати перед Суперфіналом на Сардинії?

- Не дивлячись на позитивні емоції і досягнутий проміжний результат, всі хлопці розуміють, що у нас попереду ще багато роботи як в тактичному, так і в психологічному плані. Потрібно не спочивати на лаврах, а старанно тренуватися і тоді все воздасться в Суперфіналі. Я в це вірю.

- Що буде найважливішим в Суперфіналі?

- Найважливішим буде досягти того, до чого ми всі прагнемо. Нам потрібен чемпіонський титул, потрібно порадувати своїх вболівальників, і потрібно відібратися на Європейські Ігри в Мінську. Я вірю, що ця збірна багато на що здатна.

Від імені всієї збірної хочу висловити подяку всім нашим вболівальникам. Завдяки вашій підтримці ми досягаємо таких результатів. Повірте, нам важливі всі наші вболівальники - наші сім'ї, друзі, батьки і просто ті, кому не байдужий пляжний футбол в Україні. Україна вперед!!
 

Записав Лев Галушко
Photo: Lea Weil

 

 

 

Наші партнери

Рейтинг збірних FIFA

1 Португалія 3440
2 Росія 3204
3 Бразилія 3158
4 Італія 2203
5 Іран 17855
... ...... ...
14 Україна 1107

Календар 2017

Euro Winners Cup (Португалія)
26.05 - 04.06.2017

Євроліга (відбірні етапи)
07.07 - 09.07.2017 (Санхенхо, Іспанія)
25.08 - 27.08.2017 (Варнемюнде, Німеччина)

Євроліга (Суперфінал)
31.08 - 03.09.2017 (Італія)

НАШІ КОНТАКТИ

Київ, пров.Лабораторний, 7-А.
"Будинок Футболу", каб.204