Дніпровський «Вибір» - триразовий чемпіон України з пляжного футболу!

«Вибір» з Дніпра – триразовий чемпіон України з пляжного футболу! У фінальному матчі сезону 2017 дніпровська команда перемогла столичний «Гріффін» 5:3 і втретє здобула чемпіонський трофей.

Цінність цієї перемоги у тому, що «Вибір» відігрався з рахунку 0:2 – до десятої хвилини Віктор Пантелейчук та Максим Войток забили два голи за грифонів й забезпечили відрив чинним чемпіонам.

Але на передостанній хвилині першого тайму Ігор Бріштель зі штрафного скоротив відстань, а на початку другого тайму «Вибір» вже був попереду 3:2!

А потім своє вагоме слово сказав і Олег Зборовський – його дубль зробив перевагу дніпровців ще більш впевненою - 5:2!

Юрій Щериця на 32-ій хвилині подарував столичним вболівальникм надію, але врятувати гру «Гріффіну» не вдалося - у захисті футболісти «Вибора» працювали бездоганно.

Чемпіонат України 2017. Фінальна частина. День п'ятий

ФІНАЛ. Київ, Гідропарк-арена, 20.08.2017

Гріффін /Київ/3:5 Вибір /Дніпро/

Гріффін: Т.Коваленко; В.Пантелейчук, Ол.Іллічов, Арт.Іллічов, С.Романовський, М.Войток, Ю.Щериця, В.Бакуменко, С.Андриіішен, Є.Шайдюк

Вибір: А.Неруш – Є.Андрусенко; М.Рарот, О.Щітник, А.Багацький, С.Дубовик, О.Зборовський, И.Бріштель, А.Рябко, А.Черевко, І.Константінов, В.Бокач, А.Касаткін

Голы: В.Пантелейчук,3; М.Войток,10; Ю.Щериця,32 - И.Бріштель,11,14; О.Зборовський,24,26; А.Рябко,14

+++

Два індивідуальні призи з трьох дістались футболістам з Дніпра. Найкращим бомбардиром став форвард збірної України Олег Зборовський.

А найкращим воротарем визнали Андрія Неруша, який провів прекрасний сезон та був запорукою надійної гри «Вибора» в обороні.

Приз найкращому гравцю чемпіонату України завоював Максим Войток – мотор «Гріффіна» у сезоні 2017!

Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, перший віце-президент АПФУ Сергій Андрусенко, віце-президенти АПФУ Володимир Литвищенко та Андрій Кунцевич, а також директор з торгівлі компанії АТБ Ольга Акімова привітали лауреатів цього літа та нагородили чемпіонів – ексклюзивний чемпіонський кубок поїхав у славетне місто Дніпро.

Додамо, що бронзовими призерами чемпіонату стали футболісти столичного клубу «Євроформат», які у матчі за третє місце здолал «VIT» з рахунком 4:3.