Чемпіонат України 2018: підсумки стартового ігрового дня!

Ось і стартував АТБ Чемпіонат України з пляжного футболу 2018 і на піску Гідропарк-арени пройшли перші чотири матчі групового етапу!

Група «А»

Гріффін 5:4 (д.ч.) Артур Мьюзік

Стартовий матч групи «А» порадував вболівальникам шикарну за своєю драматургією гру, і неймовірну розв'язку в екстра-таймі!

Обидві команди грали без легіонерів, так би мовити, старої перевіреної гвардією, а «Гріффін» заявив на ЧУ знатного «забивалу» Євгена Адаменко і універсала Віктора Бакуменко. У «Артур Мьюзік» звернуло на себе увагу повернення в команду супер-форварда Олега Зборовського.

«Гріффін» почав впевнено - в кінці першого тайму Віталій Арановський забив красивий м'яч після кутового, а на початку другого Артем Іллічов з добивання зробив рахунок 2:0.

Потім черговий кураж спіймав Віталій Сидоренко, який не дозволяв грифонам збільшити рахунок. І музики почали планомірно скорочувати розрив - Іван Глуцький забив трудовий гол, Костянтин Макєєв реалізував штрафний, а потім «АМ» вийшли вперед, коли Зборовський здорово зіграв на добиванні - 3:2.

Хлопці Євгена Варениці врятували гру за 40 секунд до закінчення основного часу, коли Віталій Арановський головою завершив гарну перепасовку Олексій Іллічов - Максим Войток.

У додатковий час Іван Глуцький виконав бісіклету і «Артур Мьюзік» знову вирвався вперед, але Войток зрівняв результат після сольного проходу по центру майданчика.

А на останній хвилині Арановський заробив небезпечний штрафний, після того, як помилився Глуцький і в'їхав у Віталія. Сам постраждалий не зміг пробити через біль, а замість нього вийшов Артем Іллічов і влучним ударом в ціль приніс перемогу в екстра-таймі «Гріффіну» - 5:4!

***

Альтернатива 5:6 ВІТ

В іншому матчі групи «А» «Альтернатива» і «ВІТ» подарували не менш класний матч «з догонялкою» в сценарії. «ВІТ» потужно почав і до 19-ої хвилині громив біло-зелених 5:1! Відзначимо, що склад «ВІТа» посилили три білоруських легіонера - голкіпер збірної цієї країни Валерій Макаревич, і два універсала - Ілля Савіч і Денис Самсонов. Саме Самсонов блиснув в першій половині матчу, оформивши дубль за свою нову команду (забив з добивання, і з розлучення).

Але «Альтернатива» не здавалася і до мінімуму скоротила відставання - 4:5!

І тут дуже важливий, і як виявилося згодом переможний гол провів Олександр Рисенко, а чудову передачу на Сашу зробив Савіч. Після цього Ярослав Войток, який грав проти своєї колишньої команди, не реалізував пенальті, а Олег Сиренко на передостанній хвилині був влучним - 5:6.

В кінці хлопці Миколи Костенка натиснули і навіть могли уникнути поразки, але рятівний сейв зробив Макаревич і «ВІТ» набрав перші три очки в групі «А».

***

Група Б

Євроформат 4:1 БудІммекс

Відкривали програму стартового ігрового дня в групі «Б» новачки всеукраїнського чемпіонату з команди «БудІммекс» і новоспечені чемпіони Києва з «Євроформату».

Столичні чемпіони грали тим же складом, що і в тріумфальному для себе чемпіонаті столиці, а ось будівельники посилилися трьома одеськими футболістами - Олегом Войниковим, Володимиром Рудим і Сергієм Таранчуком.

І саме Рудой зробив відмінний гольовий пас на Євгена Каріна, який забив єдиний м'яч «БудІммекса» в цій грі. Перед цим Максим Хижняк красивим ударом п'ятою відкрив рахунок в матчі, він же у другому таймі після кутового вивів «Євроформат» вперед, а довели справу до перемоги з «+3» Дмитро Войтенко і Андрій Євдокимов, які забивали шикарними ударами зльоту!

4:1 - стартова перемога чотириразових чемпіонів України і перші три очки в групі.

Вибір 4:1 Витязь

В іншому матчі групи «Б» відбулося дніпровське дербі «Вибір» - «Витязь», в якому зустрічалися футболісти, які дуже добре знають один одного. Більш того, багато гравців «Витязя» ще зовсім недавно захищали кольори «Вибору», тому за дуеллю друзів-суперників з Дніпра спостерігати було досить цікаво.

Склад діючих чемпіонів України знову посилила бойова трійця збірної Білорусі - Ігорь Бріштель, Іван Канстантінав і Вадим Бокач. І саме вони внесли основний внесок в створення гольових моментів «Вибору» - Бріштель зробив дубль, ще один м'яч зі штрафного забив Вадим Бокач. Відзначився і гравець молодіжної збірної України Євген Петренко, який реалізував пенальті після фолу Максима Рарота (друга жовта і вилучення).

У «Витязя» єдиний м'яч забив Віталій Левкович, впевнено реалізувавши штрафний удар, але загальної картини це не змінило - чинні чемпіони країни були сильнішими в усіх компонентах гри і набрали стартові три очки чемпіонату.