АТБ Суперкубок України. День 3: "Артур Мьюзік" - володар трофею!

Столична команда "Артур Мьюзік" другий рік поспіль виборює Суперкубок України!

Напередодні у київському Гідропарку завершився перший турнір року, де у фінальному матчі музиканти з рахунком 4:3 перемогли чинних чемпіонів України з "Вибора".

Початок вирішальної гри для дніпровської команди був жахливим - вже на третій хвилині "Вибір" поступався 0:3. Спочатку Віталій Сидоренко дальнім пострілом відкрив рахунок, далі Костянтин Макєєв подвоїв перевагу, а ще один гол провів Нікіта Шклярук.

Але дніпровці проявили свій характер та змогли відігратися - одразу ж з розводу влучив у ціль гравець молодіжної збірної України Олег Щитнік, а потім дублем відзначився Олег Зборовський.

Проте, героєм поєдинку став Ігор Біч, який у третьому таймі замкнув головою навіс з кутового та приніс перемогу киянам. Після матчу гравці качали Івана Глуцького, який спробував себе уролі граючого тренера!

У матчі за третє місце відбулось столичне дербі, в якому перемогу святкував "Гріффін". Команда Євгена Варениці розбила "Євроформат" 7:4. Покер на рахунку форварда "червоних грифонів" Олексія Іллічова.

Найкращим воротарем було визнано Андрія Неруша з дніпровського "Вибора".

А ось у гонці бомбардирів було двовладдя - по 6 м'ячів забили Максим Войток та Костянтин Макєєв. Тож, АПФУ знайшла логічне рішення - лідер "Гріффіну" Максим Войток отримав приз "Найкращий бомбардир"...

... а універсал "Артур Мьюзік" Костянтин Макєєв був нагороджений призом "Найкращий гравець Суперкубку". І це правильно, адже Костянтин дуже сильно провів цей турнір, де музиканти здобули усі чотири перемоги.

На цьому тижні "Артур Мьюзік" вирушають у Португалію на Кубок Назаре, а за три дні туди відправляться і футболісти "Вибору", які на Кубку європейських чемпіонів будуть грати в основному груповому раунді.

Всіх вітаємо зі святом відкриття нового сезону пляжного футболу, яке вийшло дійсно яскравим!