"Артур Мьюзік" поступився "Крісталлу" 1:3 і втратив шанси на плей-офф EWC-2018

Photo - Lea Weil

Наш "Артур Мьюзік" поступився пітерському "Крісталлу" 1-3 у 2 турі Другого групового етапу Кубку Назаре-2018 і втратив шанси вийти з квартету в плей-офф Кубка європейських чемпіонів.

У команд, які пройшли в Кубок європейських чемпіонів з Кубка Назаре права на помилку немає. Регламент змагань суворий: тільки перші місця нечемпіонскіх квартетів продовжать боротьбу за головний європейський трофей.

ХИТРОЦІ РОДРІГО

Початок матчу вийшов досить обережним: обидві команди розуміли ціну помилки, а тому максимально уважно діяли в обороні. У обох команд були шанси, але атаки «Крісталла» виглядали гостріше. Чого коштував тільки постріл Шишина в ближній кут, з яким Сидоренко впорався. Другий хороший момент виник у Родріго - теж небезпечно, але не результативно. А третій шанс «Крісталл» використовував: Родріго перехитрив захисника на фланзі і прострілив уздовж воріт: Маурісіньо потрібно було тільки підставити ногу - 1:0. «Артур Мьюзік» міг відігратися з початкового удару, але м'яч із порожнього кута воріт вибив Ільїнський.

У середині періоду ініціативою заволодів «Артур Мьюзік». Українці кілька разів загрозливо близько підібралися до воріт «Крісталла», а Борсук ледь не забив у «дев'ятку» красивим ударом через себе. Але команда Ширінці досить швидко припинила активність форвардів суперника, а через деякий час і повернула м'яч під свій контроль. Гравці «Крісталла» пресингували Віталія Сидоренка, а без його точних передач «Артур Мьюзік» майже перестав атакувати.

«Крісталл» ж із завидною регулярністю створював моменти біля чужих воріт, але Сидоренко був непробивний. А коли і воротар не міг прийти на допомогу, українців виручав каркас воріт: небезпечний удар Датіньї приблизно з середини поля припав у поперечину.

"ДВІЙКА" ВІД БРАЗИЛЬЦІВ

На самому початку другого період «музиканти» знову могли забити з початкового удару, але цього разу свою команду в падінні виручив Артур Папоротний. Але більшого пітерська команда своєму супернику не дозволяла. Навпаки, вже в перші дві хвилини Сидоренко довелося зробити два класних сейва: Віталій відбив щільний постріл Краша низом і удар Родріго в верхній кут.

Незважаючи на те, що «помаранчеві» володіли великою перевагою, гра була нервовою і напруженою. Один м'яч переваги - надто скромна перевага для пляжного футболу, і Нассім ледь не довів це на ділі після вдалого відскоку - Чужков виручив. Однак «Артур Мьюзік», відчувши ковток свіжого повітря, загрався. Родріго і Маурісіньо після кутового біля своїх воріт втекли у відрив і розіграли витончену «двійку»: Муса забивав у порожні ворота.

За чотири хвилини до перерви «Артур Мьюзік» мав три поспіль шанси зрівняти рахунок. Але Степліані спочатку потрапив з двох метрів у поперечину, а потім в Чужкова. Добивання Борсука також стрясає поперечину - «Крісталл» вийшов з води сухим. Для повної переваги пітерської команді не вистачало тільки третього гола, але до перерви його забити не вдалося.

П'ЯТИЙ ПОЛЬОВИЙ І ДВА ВИЛУЧЕННЯ

На третій період «Артур Мьюзік» вийшов максимально зарядженим. Гравці української команди розуміли: якщо зараз не відігратися - потім буде пізно. Саме тому Нассім  так гірко схопився за голову, коли із убійної позиції послав м'яч вище воріт. Крім удару марокканця, «музиканти» створили біля чужих воріт ще пару моментів, але не таких небезпечних.

А забив «Крісталл»! Підопічні Ширінці несподівано розтиснули атакуючу пружину: Маурісіньо вивели один на один з Сидоренком і бразилець вийшов з дуелі переможцем - 3:0.

За п'ять хвилин до завершення основного часу матчу Віталій Сидоренко зняв свою форму воротаря і віддав її Олександру Корнійчуку - українці почали розігрувати п'ятого польового. У «більшості» «Артур Мьюзік» створив чимало моментів біля чужих воріт, але міг і припустити: і сам Корнійчук рятував, і Борсук страхував, вибиваючи м'яч у поле. Кінцівка гри взагалі вийшла багатою на події: за дві хвилини до сирени Максим Чужков за фол останньої надії був вилучений з поля, а Борсук забив зі штрафного. Однак більшого українська команда зробити не змогла. Більш того, в кінцівці за другу жовту картку був вилучений Сергій Степліані.

Текст: Михаил Чесалин, beachsoccerrussia.ru

P.S. В результаті у «Артур Мьюзік» дві поразки, а у "Віареджіо" і "Крісталла" по дві перемоги. І в середу вони в очному протистоянні визначать переможця групи, а "Артур Мьюзік" о 17:15 зіграє проти "Катанії", у якій також дві поразки у двох матчах.