4 день АТБ Чемпіонату України: "ВІТ" і "Євроформат" будуть битися за чемпіонство!

За що ми любимо футбол? За його непередбачуваність, за інтригу, за голи, за перемоги. Але особливо цінні перемоги, коли вони вольові. Коли команди показують характер і волю, і розгортають гру на 180 градусів, поступаючись по ходу найважливішого матчу.

Так склалося, що обидва півфінали Чемпіонату України 2018 були неймовірно захоплюючими, і обидві перемоги були вольовими...

ВІТ /Київ/ 7:5 Вибір /Дніпро/

Перший півфінал між столичною командою «ВІТ» і дніпровським «Вибором» вийшов надрезультативним, а стартовий гол був виконаний після першого ж удару з розводу. Це білоруський легіонер «Вибору» Іван Канстантінав вразив ціль, а в підсумку Іван оформив хет-трик.

Але «ВІТ» взяв командною грою, грамотно використавши практично всі свої шанси. Плюс здорово попрацював в рамі голкіпер переможців Володимир Негель, який відіграв усі три тайми без замін.

Цінність цієї перемоги для хлопців Антона Бутка ще і в тому, що вони відігралися після невдалого початку зустрічі з 1:3 і нокаутували чинних чемпіонів України.

Тепер у нас буде новий чемпіон країни, а «ВІТ» вперше в своїй історії пробився в головний матч чемпіонату України з пляжного футболу.

Євроформат /Київ/ 4:3 Альтернатива /Київ/

За схожим сценарієм розвивалися події і в другому півфіналі. «Євроформат» після першого тайму поступався «Альтернативі» 1:3, але дуже потужно провів другу дванадцятихвилинку і зрівняв результат. Дмитро Войтенко підправив м'яч головою після дальнього пасу голкіпера Андрія Неруша, а потім Андрій Євдокимов виконав свою фірмову бісіклету.

На початку ж третього періоду Дмитро Войтенко зробив черговий шедевр, забивши м'яч боковими ножицями після пасу Євдокимова від кутового прапора - 4:3! Після цього чинні чемпіони Києва стали грати простіше, щоб утримати переможний рахунок, а хлопці Миколи Костенка влаштували справжній штурм воріт Андрія Неруша, але голкіпер «ЕФ» творив в рамі дива!

Особливо прикро було «Альті» на останніх секундах основного часу, коли кіпер біло-зелених Денис Сабатюк дальним кидком відправив м'яч до воріт Неруша і м'ячик таки влетів у сітку. Олег Сіренко доводив арбітрам, що у нього було торкання головою м'яча, але арбітри були з цим не згодні і взяття воріт не зарахувли.

Чи було торкання у Сіренко або - можете подивитися відео-огляд і самі винести свій вердикт, ми спеціально зробили повтори з різних камер:

Таким чином, в неділю 26 серпня на Гідропарк-арені в матчі за третє місце зіграють «Альтернатива» і «Вибір», а за чемпіонський титул будуть битися «ВІТ» і «Євроформат».

Хто стане чемпіоном України сезону 2018 року? Дізнаємося зовсім скоро!